ایسنا/اصفهان بازیکن تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: تلاش می کنیم با نتایج خوبی که به دست می آوریم دل هواداران و مردم خوزستان را شاد کنیم چرا که تنها دلخوشی آنها فوتبال است.
احسان مردایان پس از برد یک برصفر تیمش در مقابل ذوب آهن از هفته ششم لیگ برتر فوتبال، اظهارکرد: بازی سختی را پشت سر گذاشتیم، نیمه دوم ذوب آهن مرتب حمله کرد. ذوب آهن تیم بسیار خوبی است، کیفیت این تیم در طی این چند هفته مشخص شده است. تیم ما هم تیم همدلی است برای رسیدن به نتیجه کادر فنی، بازیکنان و مجموعه فولاد تلاش می کند تا با گرفتن نتیجه دل هواداران فولاد و مردم خوزستان را شاد کنیم چرا که که تنها دلخوشی آنها فوتبال است.
وی در خصوص تغییر سرمربی فولاد، گفت: از زحمات عبدالله ویسی سرمربی سابق تیم تشکر می کنیم، ما با جواد نکونام دو سال کار کرده بودیم و با اندیشه های تاکتیکی او آشنا بودیم و در این مدت هم فرصت گذاشتند و جلسات متعددی را گذاشتیم و نتیجه آن دو بردی است که کسب کردیم.
به گزارش ایسنا، مرادیان در ارتباط با آماده نبودن وضعیت جسمانی بازیکنان فولاد و اینکه به طور مرتب وقت کشی می کردند، خاطرنشان کرد: فوتبال یک رشته درگیرانه است و مصدومیت جزئی از فوتبال است، قطعا زمان‌هایی که بازیکنان ما روی زمین می افتادند بر اثر مصدومیت بود و ناجوانمردانه بازی نکردیم. تلاش می‌کنیم روز به روز بهتر شویم و نتایج خوبی کسب کنیم.
انتهای پیام

source

توسط varzeshikhabari