مهاجم تیم فوتبال تراکتور گفت: ما در جام حذفی قهرمان شدیم و نمی‌توان گفت تیم در مسیر برعکس حرکت می‌کند.
به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، سامان نریمان جهان پس از تساوی تراکتور در خانه سپاهان اظهار داشت: بازی سختی بود، همیشه بازی کردن در اصفهان و مقابل سپاهان که مدعی قهرمانی است، کار سختی است. این تیم بازیکنان و کادر فنی خوبی دارد، تیم ما تازه شکل گرفته، سرمربی ما تازه آمده و تا افکارش شکل بگیرد، به زمان نیاز است، اگر 3 امتیاز را می‌گرفتیم خیلی خوب بود، اما با این شرایط یک امتیاز هم برای ما خوب است. ان‌شاءالله بتوانیم در ادامه کار بهتر از این ظاهر شویم.
مهاجم تراکتور در مورد ارزیابی خودش از تیم سپاهان عنوان کرد: این تیم توپ را خیلی خوب می گرداند و خیلی خوب بازی‌سازی می‌کردند. واقعا تیم خیلی خوبی هستند و به آنها تبریک می‌گویم. سپاهان تیم قابل احترام و خیلی خوبی است.
وی در مورد اینکه تراکتور سابقه زیادی در لیگ برتر دارد و انتظار می‌رود که سال به سال بهتر شود، اما در دو سه فصل اخیر نشان داده مسیر برعکس را می‌رود، گفت: باید بررسی کنند و ببینند مشکل چه بوده است، نمی‌توانیم بگوییم مسیر برعکس می‌رود چون سال گذشته در جام حذفی قهرمان شدیم، پس مسیر برعکس نمی‌رود، ولی به دلایلی که پیش آمد، بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی و فشاری که روی باشگاه بود و همچنین بدهی‌های سنگین خارجی تیم آن طور که باید شکل نگرفت، همه اینها دلایل محکمی هستند. امیدوارم بتوانند این مشکلات را حل کنند.
نریمان جهان افزود: لازم نیست ما بگوییم شما خودتان می‌دانیم تراکتور یکی از پرطرفدارترین تیم‌های ایران است و حتی در آسیا هم پرطرفدارترین تیم شدیم. این طرفدار و تماشاگر نباید چنین شرایطی داشته باشد. تیم همیشه باید برای قهرمانی بجنگد. در آسیا همیشه باید برای صعود از گروه بجنگد، باید فکر عوض شود. ان‌شاءالله روز به روز پیشرفت کند و ما آن را ببینیم.
مهاجم تراکتور در مورد اینکه آیا با بازگشت هواداران به ورزشگاه‌ها، شرایط تراکتور بهتر می‌شود، گفت: صد درصد یکی از دلایلی که تراکتور امسال یا سال گذشته که البته چهارم شدیم و نتیجه بدی هم نبود و درحال رفتن به لیگ قهرمانان آسیا هم بودیم، اگر تماشاگران برگردند خیلی به نفع ما است. انرژی خیلی مثبتی دارند و نصف بیشتر مشکلات تیم به خاطر نبود تماشاگران است.
انتهای پیام/

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.