ایسنا/فارس سرمربی قشقایی شیراز اعتقاد دارد تیمش می توانسته با امتیاز سیرجان را ترک کند و همچنین نسبت به برخی قضاوت ها در لیگ یک گلایه مند است.
مهدی رجب زاده پس از شکست یک بر صفر مقابل آرمان گهر و واگذاری رتبه دوم جدول به این تیم، در گفت و گو با ایسنا، گفت: حریف ما تیمی بود که می دانستیم مدت هاست در خانه شکست نخورده. آنها در زمین خودشان تیم قدرتمندی هستند اما بچه های ما هم مقابل این تیم چیزی کم نگذاشتند. با تمام وجود بازی کردند. شاید در نیمه اول یکی دو اشتباه فردی انجام دادیم اما در نیمه دوم بسیار خوب و منطقی بازی کردیم و با وجود خلق موقعیت، نتوانستیم به گل و امتیاز دست پیدا کنیم.
وی درباره داوری این مسابقه گفت: یک صحنه مشکوک در این بازی وجود داشت. بازیکن میزبان، مهاجم ما را در موقعیت تک به تک با دروازه‌بان شارژ اما داور از این خطا چشم پوشی کرد. متاسفانه این دومین اشتباه تاثیرگذار داوران در بازی های خارج از خانه قشقایی است؛ یک بار هم در بازی با ملوان پنالتی اشتباهی به سود حریف گرفته شد و این بار هم در سیرجان یک پنالتی مسلم برای ما نگرفتند. اگر این پنالتی اعلام می شد، به طور کلی روند بازی تغییر می کرد و شاید می توانستیم حتی پیروز میدان باشیم.
سرمربی قشقایی افزود: اشتباهات داوری جزوی از فوتبال است اما متاسفانه در هفته های اخیر لیگ یک اشتباهاتی رخ داده که برای چند تیم منفعت داشته و امیدواریم کمیته داوران فکری اساسی و نظارتی دقیق روی این مسائل داشته باشد.
به گزارش ایسنا، تیم قشقایی با شکستی که در سیرجان متحمل شد ۱۳ امتیازی باقی ماند و با یک پله نزول در رتبه سوم قرار گرفت. ملوان بندرانزلی با ۱۷ امتیاز صدرنشین است و آرمان گهر سیرجان با ۱۳ امتیاز در رتبه دوم قرار دارد.

انتهای پیام

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *