تهران- ایرنا- بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اگر کمک داور ویدیویی در فوتبال ایران بود داور می‌توانست در صحنه‌های مشکوک بازی عملکرد بهتری داشته باشد.
به گزارش ایرنا، سیامک نعمتی پس از پایان بازی پرسپولیس و صنعت نفت آبادان که با پیروزی یک بر صفر قرمزپوشان تهرانی به پایان رسید، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: سه امتیاز ارشمندی بود که به آن رسیدیم و با دست پر میدان را ترک کردیم.
وی افزود: همه جای دنیا از کمک داور ویدیویی استفاده می‌کنند اما ما متاسفانه فاقد آن هستیم و امیدوارم هر چه سریعتر امکان استفاده از آن را داشته باشیم
بازیکن پرسپولیس در پایان گفت: اینکه سه امتیاز بازی را به دست آوردیم اتفاق خوبی است و امیدوارم در هفته‌های آینده این روند را ادامه دهیم.
از ساعت ۱۸ امروز (چهارشنبه) و در هفته ششم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های ایران، پرسپولیس در ورزشگاه‌ آزادی میزبان صنعت نفت آبادان بود و در نهایت با حساب یک بر صفر برنده شد.
تیم تحت هدایت «یحیی گل‌محمدی» که در سه دیدار قبلی تنها ۲ امتیاز کسب کرده بود با کسب این پیروزی خانگی ۱۱ امتیازی شد و به رتبه چهارم رسید و نفت آبادان هم با چهار امتیاز به رتبه پانزدهم نزول کرد.
تهران- ایرنا- هفته پنجم مرحله گروهی لیگ قهرمانان با کامبک منچسترسیتی…
تهران- ایرنا- وزیر ورزش و جوانان به همراه رییس دفتر رییس جمهوری با…
تهران- ایرنا- ملی‌پوش واترپلو ایران برای حضور در لیگ صربستان تهران…
تهران- ایرنا- بسته ورزشی ایرنا در سومین روز از آذرماه سال ۱۴۰۰ تقدیم…
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط varzeshikhabari