یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
یک سولزلایک متفاوت
بالاخره بازی مورد انتظار Lies of P از استودیو Neowiz منتشر شد و توانست نمرات بسیار خوبی از سوی منتقدین دریافت کند. تا زمان انتشار این خبر بازی نمره ۸۲ را روی کنسول پلی‌استیشن ۵ به دست آورده و به تدریج به تعداد نقدهای این بازی اضافه می‌شود.
در ادامه نظر برخی منتقدین درباره بازی Starfield را شرح داده‌ایم:
رسانه Game Informer حسابی از تجربه بازی لذت برده و نمره ۹۵ را به این اثر اختصاص داده است. در خلاصه این نقد آمده:
نقطه قوت اصلی Lies of P سیستم پاداش و تنبیه بازی است که حسابی بازیکن را درگیر می‌کند. بازی لذت تجربه یک اثر سولزلایک را با به صورت لذت‌بخش و منحصر به فردی به بازیکن ارائه می‌کند.
Gamespot به بازی ۸۰ داده و گفته که Lies of P مکانیزم‌های هیجان‌انگیز و ایده‌ها و داستان فوق‌العاده‌ای دارد. با این وجود این رسانه به یک سری از باس‌های بازی ایراد گرفته و در ادامه اشاره کرده که در ابتدا کمی سخت است که بتوانید جریان داستان بازی را پیدا کنید.
در آخر رسانه Noisy Pixel با نمره ۷۵ از داستان پیچیده و گیم‌پلی چالش‌برانگیز بازی حسابی تعریف کرده، اما به سیستم جا‌ی‌خالی دادن بازی و البته برخی مبارزات آن بالانس بازی ایراد وارد کرده است.
Lies of P برای بازیکنان ریزبین سولزلایک و گیمرهایی که قصد دارند تا مهارت‌های خود را به چالش بکشند ساخته شده است. البته که بازی ایراداتی دارد و از این بین میتوان به مکانیزم‌های داج کردن و البته برخی مبارزات آنبالانس اشاره کرد.
اساسینز کرید میراژ رو زودتر بازی کردیم!
فیلم ترسناک از ستاره‌های یوتیوب
source
تولید محتوا

ورزشی خبری
علمی خبری
فرهنگی خبری
اقتصادی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

source
خرید عطر مردانه

توسط varzeshikhabari