موضوعات داغ: – محمدرضا شريفي نياالمپيك توكيوصندوق بازنشستگيكاروان ورزشي ايران معاملات بورسدهكده المپيك يك چهارم نهاييمرحله يك چهارم نهايي جام حذفي تيم ملي عراقهفته پاياني بياض پورمميسريال نون خ بدرشكوهينژاد شهر اندوهجردسازمان تعزيرات حكومتي حمله پهپادي به آرامكومعدن نمك چهرآباد جشنواره عكس خياممناسبات فرمانده نيروي زمين ارتشكميته حقوقي فرماندار چابهار

نمی توانم برای آغاز ماجراجویی با میلان صبر کنم اولیویه ژیرو، ستاره تازه وارد میلان، از پیوستن به این تیم ابراز خوشحالی کرد.
به گزارش سایت قطره و به نقل از«ورزش سه»، – اولیویه ژیرو، ستاره تازه وارد میلان، از پیوستن به این تیم ابراز خوشحالی کرد.
به گزارش سایت قطره و به نقل ازورزش سه ، از مدت ها قبل باشگاه میلان و اولیویه ژیرو با یکدیگر به توافق رسیده بودند؛ با این حال نهایتاً امروز بود که انتقال ستاره فرانسوی به روسونری رنگ و بوی رسمی به خود گرفت و مشخص شد که مهاجم سابق باشگاه چلسی در فصل پیش رو با پیراهن شماره 9 میلان به میدان خواهد رفت.
الیویه ژیرو بعد از رسمی شدن انتقال به میلان در توییتر خود به این مسئله واکنش نشان داد و نوشته است: سلام به هواداران میلان.
من نمی توانم صبر کنم تا ماجراجویی مهیج خود را با شما آغاز کنم.
من از ایوان گازیدیس که مدتهاست او را می شناسم، پائولو مالدینی، فردریک ماسارا و مربی استفانو پیولی برای این استقبال تشکر می کنم.
  زنده باد میلان.
گفتنی است اولیویه ژیرو در حالی به میلان پیوست که پیش از این 9 فصل را در لیگ برتر انگلیس تجربه کرد و تا به اینجا در 110 بازی ملی برای فرانسه به میدان رفته است؛ موضوعی که باعث شده حالا مهاجم فرانسوی در اوج پختگی راهی فوتبال ایتالیا و باشگاه میلان شود و قطعاً هواداران روسونری برای موفقیت در رقابت های فصل آینده امید زیادی به درخشش ژیرو خواهند داشت.

کلید واژه ها: میلاناولیویه ژیروماجراجوییژیروستارهخوشحالیایوان گازیدیساستفانو پیولیفردریک ماساراباشگاهآغازانتقالباشگاه میلانباشگاه چلسیگزارشورزشهوادارانرسمیروسونریفرانسویشماره 9توییترپیراهنشمارهنوشتهایوانمهاجمپیولیمیدانواکنش

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.