سرمربی آلومینیوم اراک می‌گوید هم‌چنان امیدوار به کسب رتبه تک رقمی در لیگ برتر هستند.
به گزارش ایسنا، آلومینیوم اراک و صنعت نفت آبادان فردا (شنبه) در چارچوب هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال به مصاف هم می‌روند. محمد نوازی، سرمربی آلومینیوم اراک در نشست خبری پیش از بازی اظهار کرد: بازی مهمی با تیم صنعت نفت که در جدول رده‌بندی بالاتر از ماست داریم. فکر می‌کنم آن‌ها تیم خوبی هستند که مربی خوبی دارند. امیدوارم بازی خوبی مانند بازی‌های گذشته نمایش دهیم. در بازی‌های گذشته آن‌هایی که فوتبالی بودند، می‌دانند که از نظر فوتبالی خوب بازی کردیم. در چند بازی مستحق باخت نبودیم ولی فکر می‌کنم در این فرصت کم دو ماهه شرایط خوبی ایجاد کردیم که ان‌شاءالله ادامه داشته باشد. بازیکنان ما فوتبال بلد هستند. ان‌شاءالله در بازی فردا تماشاگر پسند بازی کنیم و سه امتیاز خانگی را کسب کنیم.
او درباره افت روحی بازیکنان پس از شکست در فینال جام حذفی و مشکل گل‌زنی آلومینیوم گفت: من فکر می‌کنم تا بازی با گل‌گهر هم تیم ما در خلق موقعیت خوب کار کرد اما متاسفانه در زدن ضربه آخر به مشکل خوردیم. در این دو ماهه خیلی تلاش کردیم ولی فرصت کم بود. هم‌چنین تیم‌ها استراحت کردند اما ما در جام حذفی بازی کردیم. به نظرم این‌ها دلایل قانع‌کننده‌ای برای الان است اما اگر سال بعد در آلومینیوم ماندیم، قطعا این مشکل را حل می‌کنیم و تیم باید تقویت شود. این مشکلات وجود دارد و فکر می‌کنم بدشانسی هم آورده‌ایم. در بازی با پرسپولیس، آزادی همین موقعیت‌ها را به دست آورد و گل زد. فکر می‌کنم شانس هم دخیل بوده است. ان‌شاءالله در چهار بازی آخر بتوانیم دل مردم اراک و استان مرکزی را شاد کنیم.
سرمربی آلومینیوم اراک در پاسخ به این سوال که آیا به رتبه تک رقمی می‌رسند؟ بیان کرد: چرا که نه. ما چهار بازی داریم که می‌توانیم نتایج قابل قبولی بگیریم. در جام حذفی شاید کسی فکر نمی‌کرد در تهران پرسپولیس را شکست دهیم اما این اتفاق افتاد. در فینال بدشانسی آوردیم و اگر یکی از توپ‌های‌مان به گل تبدیل می‌شد، اتفاقات خوبی می‌افتاد. اتفاقات فوتبال به این شانس‌هاست. تلاش می‌کنیم در چهار بازی به نحو احسن از موقعیت‌های‌مان استفاده کنیم و نتیجه بگیریم.
نوازی در پایان درباره پیشرفت امکانات فوتبال اراک از زمانی که او در این شهر بازی کرده تا الان، توضیح داد: از زمانی که من در سال ۸۷ در اراک بازی کردم، اتفاقات بهتری افتاده است. قطعا زیرساخت‌ها پیشرفت کرده اما از زیرساخت‌های اولیه عقب هستیم، موضوعی که در تمام ایران وجود دارد. ان‌شاءالله با تصمیمات کارخانه که مدیرعاملش تغییر کرده، در سال آینده بهتر کار کنیم.
انتهای پیام

source
[bartag]

توسط varzeshikhabari