سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: برای ما مهم است که ساختار و روند هفته‌های گذشته را تکرار کنیم و 3 امتیاز از دست رفته هفته قبل را جبران کنیم.
به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، محرم نویدکیا در نشست خبری پیش از دیدار با تراکتور در لیگ برتر اظهار داشت: بازی خیلی سختی داریم. هر ۲ تیم بازی قبلی را از دست داده‌اند و می‌خواهند از این مسابقه امتیاز خوبی بگیرند.
سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: تراکتور سرمربی جدیدی انتخاب کرده که نمی‌دانیم چه سبک و دیدگاهی دارد. برای ما مهم است که ساختار و روند هفته‌های گذشته را تکرار کنیم و باید با جدیت این کار را انجام دهیم.
وی خاطرنشان کرد: باید ۳ امتیاز از دست رفته هفته قبل را جبران کنیم اما این به این معنی نیست که بدون تفکر و احساسی بازی کنیم. باید بازی منطقی ارائه کنیم. بازی خیلی سختی خواهیم داشت و امیدوارم بتوانیم موفق شویم.
نویدکیا در مورد مصدومان و محرومان تیمش گفت: جلال‌الدین علی‌محمدی به دلیل کارت قرمز در بازی قبلی محروم است و از داوود رجبی به دلیل مصدومیت نمی‌توانیم استفاده کنیم. سایر بازیکنان مشکلی ندارند.
سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: فکر می‌کنم تجربه تلخی پیش آمد. امیدوارم هواداران رعایت کنند و توجه کنند که کار اشتباهی بود که انجام می‌شد.
انتهای پیام/۶۳۰۹۰/ن

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.