سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: تراکتور سعی داشت با سیستمی بازی کند که در زمین خودش فشرده باشد و با مهاجم سرعتی از ضدحملات استفاده کند.
به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، محرم نویدکیا پس از تساوی سپاهان مقابل تراکتور اظهار داشت: از نظر من در نیمه اول فوتبال فوق العاده ای بازی کردیم. سعی کردیم موقعیت های خوبی ایجاد کنیم. تراکتور سعی داشت با سیستمی بازی کند که در زمین خودش فشرده باشد و با مهاجم سرعتی از ضدحملات استفاده کند.
وی افزود: نیمه اول خوبی بود باید از فرصت هایمان استفاده می کردیم. در نیمه دوم همین بازی را ادامه دادیم اما باز هم مقداری عجله کردیم. طبیعی است چون می خواستیم نتیجه بگیریم. چندبار از توپ های بلند استفاده کردیم که نیاز نبود. روی هم رفته از نوع فوتبال تیمم راضی هستم اما نتیجه راضی کننده نیست. باید با همکارانم راه حل های بهتری پیدا کنیم. اغلب تیم ها در نقش جهان با لایه های دفاعی بازی می کنند. باید از این لایه ها رد بشویم. حال ما هم مانند زاینده رود خیلی خوب نیست. امیدوارم هفته های آینده نتایج بهتری بگیریم و هر دو حالمان خوب شود.
سرمربی تیم فوتبال سپاهان در مورد کم بودن شانس‌های شوت‌زنی این تیم عنوان کرد: قبول دارم در نیمه اول چند بار شانسمان را امتحان کردیم اما کم بود، در نیمه دوم باید بیشتر این کار را انجام می‌دادیم. البته این معضل من است، باید برای شانس شوت‌زنی، فضا ایجاد کنیم. در نیمه دوم فضاسازی خوبی انجام دادیم و بچه‌ها چند موقعیت خوب داشتند، با این حال سبک فوتبال ما طوری است که تیم‌ها فضای کمتری به ما می‌دهند. باید بیشتر کار کنیم و راهکارهای بهتری بیاوریم تا فضای بیشتری از تیم‌ها بگیریم و از این موضوع بیشتر استفاده کنیم.
انتهای پیام/

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.