سرمربی سپاهان گفت: باید سه امتیازی که در هفته قبل از دست دادیم را جبران کنیم اما جبران به این معنی نیست که احساسی بازی کنیم و باید منطقی کار کنیم.
به گزارش ایسنا، محرم نویدکیا در نشست پیش از دیدار تیمش مقابل تراکتور اظهار کرد: بازی سختی مقابل تراکتور داریم و هر دو تیم بازی قبلی‌شان را از دست دادند و می‌آیند تا در این دیدار نتیجه بگیرند. تراکتور سرمربی جدیدی انتخاب کرده و نمی‌دانیم چه سبک و دیدگاهی دارد اما برای ما مهم است که روند هفته‌های گذشته خودمان را ادامه دهیم و باید با ساختار خودمان بازی کنیم. باید سه امتیازی که در هفته قبل از دست دادیم را جبران کنیم. جبران به این معنی نیست که احساسی بازی کنیم و باید منطقی کار کنیم. مطمئنا بازی سختی داریم و امیدوارم موفق شویم.
او درباره غایبان تیمش گفت: در این بازی جلال علی محمدی را به دلیل اخراج در بازی قبل نداریم و داود رجبی هم مصدوم است و نمی‌توانیم از او استفاده کنیم. دیگر بازیکنان‌مان سالم هستند و دیگر مشکلی نداریم.
او درباره فوت هوادار سپاهان پیش بازی قبلی این تیم گفت: به خانواده هوادار عزیزمان به خاطر آن اتفاق تسلیت می‌گویم. امیدوارم هواداران رعایت کنند و این یک تجربه تلخ بود.
دو تیم سپاهان و تراکتور فردا (جمعه)، ساعت ۱۸ در ورزشگاه نقش جهان اصفهان به مصاف هم می‌روند.
انتهای پیام

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *