کاپیتان تیم ملی بسکتبال گفت: چند سالی است فریاد می‌زنیم اما گوش شنوایی نیست و وضع خطرناک و نگران کننده‌ای در ورزش ایران خواهیم داشت.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، مراسم رونمایی پیراهن تیم ملی بسکتبال ایران و بدرقه این تیم برای حضور در المپیک توکیو، ساعت ۱۰ امروز در تالار بسکتبال آزادی تهران برگزار شد.
صمد نیکخواه بهرامی، کاپیتان تیم ملی بسکتبال در حاشیه این مراسم اظهار داشت: رویداد المپیک بزرگ‌ترین مسابقات ورزشی جهان است و اوضاع سختی خواهیم داشت اما نباید توقع غیر واقع بینانه داشته باشیم. تمرینات پر فشاری را پشت سر گذاشتیم که چند برابر دوره گذشته بود و کادر فنی و بازیکنان بیشتر از توان خود کار کردند.
کاپیتان تیم ملی بسکتبال ایران با بیان اینکه اوضاع موجود در حد المپیک نیست و فضای خاصی را تجربه می‌کنیم، اضافه کرد: این وضع صرفا مخصوص بسکتبال نیست و شرایط باید در خور المپیک باشد و از امکانات لازم برخوردار باشیم. ما از نظر سخت افزاری عقبیم و نمی‌توانیم خودمان را با کشورهای بزرگ مقایسه کنیم.
او با تاکید بر اینکه باید منتظر سقوط آزاد ورزش کشور باشیم اظهار کرد: به دلیل کمبود تجهیزات و امکانات، چند سالی است فریاد می‌زنیم اما گوش شنوایی نیست و وضع خطرناک و نگران کننده‌ای در ورزش ایران خواهیم داشت.
کاپیتان تیم ملی بسکتبال ایران با اشاره به اینکه مردم توقع بالایی از ما دارند  افزود: باید واقع‌بین باشیم. در جام جهانی ۳۲ تیم حضور دارند اما در المپیک ۱۲ تیم شرکت می‌کنند و اوضاع بسیار متفاوت است. تیم‌ها برنامه‌ریزی بسیار مناسبی داشته‌اند، ما در جام جهانی، دو مرحله بالا رفته‌ایم اما در المپیک شرایط بسیار متفاوت است.
نیکخواه بهرامی در مورد پرچمداری کاروان اعزامی ایران به المپیک توکیو نیز گفت: افتخار بزرگی نصیب من شده است و امیدوارم لایق و شایسته آن باشم.
وی در مورد خالی بودن جای برادر فقیدش، آیدین تصریح کرد: جای آیدین بسیار خالی است و من همه چیز را با او قسمت می‌کنم. مطمئن هستم وی می توانست از سال ۲۰۰۷ تا کنون نقش بزرگ و تاثیرگذاری را در بسکتبال ایران ایفا کند.
۲۵۶ ۲۵۱
گردشگری از جمله صنایعی است که بیشترین آسیب را از همه گیری کرونا در جهان و ایران متحمل شده است. برخی برآوردها نشان می دهد  بخش گردشگری ایران که بیش از ۹۰ درصد آن مردمی است، در طول ۱۸ماه گذشته حداقل ۳۰هزار میلیارد تومان زیان متحمل شده است. این زیان در حالی است که دولت روحانی در واکسیناسیون عمومی کرونا بسیار ضعیف عملکرده و عملا چشم انداز روشنی از چرخش دوباره ی گردشگری وجود ندارد.
نظر به استقبال شرکت کنندگان در دوره های غیرحضوری و همچنین آشنایی با مزایای این مدل آموزشها ویژه مدیران پرمشغله احساس می‌شود آموزش‌های غیرحضوری در دوران پسا کرونا نیز به یک شیوه متداول در کنار آموزشهای حضوری ادامه خواهد داد.
تمامی حقوق این سایت برای خبرآنلاین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 khabaronline News Agancy, All rights reserved

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.