به نقل ازتسنیم نیوز
به گزارش خبرگزاری تسنیم، مراسم رونمایی پیراهن تیم ملی بسکتبال ایران و بدرقه این تیم برای حضور در المپیک توکیو، ساعت 10 امروز در تالار بسکتبال آزادی تهران برگزار شد.
صمد نیکخواه بهرامى، کاپیتان تیم ملی بسکتبال در حاشیه این مراسم اظهار داشت: رویداد المپیک بزرگ‌ترین مسابقات ورزشی جهان است و اوضاع سختى خواهیم داشت اما نباید توقع غیر واقع بینانه داشته باشیم. تمرینات پر فشارى را پشت سر گذاشتیم که چند برابر دوره گذشته بود و کادر فنى و بازیکنان بیشتر از توان خود کار کردند.
کاپیتان تیم ملى بسکتبال ایران با بیان اینکه اوضاع موجود در حد المپیک نیست و فضاى خاصى را تجربه مى‌کنیم، اضافه کرد: این وضع صرفا مخصوص بسکتبال نیست و شرایط باید در خور المپیک باشد و از امکانات لازم برخوردار باشیم. ما از نظر سخت افزارى عقبیم و نمی‌توانیم خودمان را با کشورهاى بزرگ مقایسه کنیم.
او با تاکید بر اینکه باید منتظر سقوط آزاد ورزش کشور باشیم اظهار کرد: به دلیل کمبود تجهیزات و امکانات، چند سالى است فریاد مى‌زنیم اما گوش شنوایی نیست و وضع خطرناک و نگران کننده‌اى در ورزش ایران خواهیم داشت.
کاپیتان تیم ملى بسکتبال ایران با اشاره به اینکه مردم توقع بالایى از ما دارند  افزود: باید واقع‌بین باشیم. در جام جهانى 32 تیم حضور دارند اما در المپیک 12 تیم شرکت می‌کنند و اوضاع بسیار متفاوت است. تیم‌ها برنامه‌ریزى بسیار مناسبى داشته‌اند، ما در جام جهانى، دو مرحله بالا رفته‌ایم اما در المپیک شرایط بسیار متفاوت است.
نیکخواه بهرامى در مورد پرچمدارى کاروان اعزامى ایران به المپیک توکیو نیز گفت: افتخار بزرگى نصیب من شده است و امیدوارم لایق و شایسته آن باشم.
وى در مورد خالى بودن جاى برادر فقیدش، آیدین تصریح کرد: جاى آیدین بسیار خالى است و من همه چیز را با او قسمت می‌کنم. مطمئن هستم وى مى توانست از سال 2007 تا کنون نقش بزرگ و تاثیرگذارى را در بسکتبال ایران ایفا کند.
انتهای پیام/

source
این خبر به وسیله خبرخوان استخراج شده است.

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.