با وجود صدرنشینی استقلال در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، الهلال عربستان برای برگزاری جدال مرحله حذفی لیگ قهرمانان مسافر تهران نخواهد شد و دیدار دو تیم در شهر دبی برگزار می‌شود.
متأسفانه همان طور که از قبل پیش‌بینی می‌شد،  چند روز قبل شنیدیم با وجود صدرنشینی استقلال در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا،  الهلال عربستان برای برگزاری جدال مرحله حذفی لیگ قهرمانان مسافر تهران نخواهد شد و جدال دو تیم در شهر دبی برگزار می‌شود.
با توجه به میزبانی استقلال ،کاملاً بدیهی است که جدا از هزینه سفر کاروان آبی‌پوشان به امارات،  قسمت قابل ملاحظه‌ای از هزینه‌های برگزاری این مسابقه نیز با نماینده کشورمان خواهد بود و مسئله مذکور فشار مالی قابل ملاحظه‌ای را به استقلال وارد می‌کند ولی برخی از مقامات این باشگاه حرف دیگری می‌زنند.
یکی از مسئولان استقلال در این رابطه به خبر ورزشی گفت: ما برای میزبانی از الهلال یا هر تیم دیگری در ورزشگاه آزادی کاملاً آماده هستیم ولی کنفدراسیون فوتبال آسیا تصمیم گرفت مسابقه خارج از ایران برگزار شود. وقتی آنها چنین تصمیمی گرفته‌اند، حتماً باید به تیم میزبان امتیازاتی بدهند. کنفدراسیون باید هزینه سفر استقلال به امارات را بپردازد و برای ما در دبی هتل هم بگیرد. در تمام دیدارهای برگزار شده زیر نظر کنفدراسیون فوتبال آسیا که به شکل متمرکز در یک کشور واحد بوده، تیم‌های مهمان بابت اسکان خود هزینه‌ای پرداخت نکرده‌اند و کمک هزینه سفر نیز دریافت می‌کنند. البته نمایندگان ایران گاهی اوقات به خاطر بحث تحریم‌های بانکی برای دریافت این کمک‌های نقدی دچار مشکل می‌شوند که بحث آن جداگانه است.
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرورزشی بوده و بازنشر مطالب صرفا با ذکر منبع مجاز است.
© 2020-2021 khabarvarzeshi.com. All Rights Reserved.

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.