logo-samandehi
دپارتمان تبلیغات پارس فوتبال: 09203623129

فروش شارژ
خرید گیفت کارت
اهنگ جدید ایرانی
دانلود سریال آفتاب پرست
دانلود فیلم دوبله فارسی
هاست ایران
ارسال پیامک تبلیغاتی
خرید بلیط هواپیما
تور کیش
خرید هاست
تور کیش از مشهد
اسماعیل حلالی پیشکسوت پرسپولیس گفت : برگ برنده ما در قطر بازی اول با انگلیس خواهد بود. در جام جهانی گذشته در روسیه وقتی توانستیم در آخرین ثانیه‌ها مقابل مراکش به پیروزی برسیم، شانس این را داشتیم که حتی از گروه‌مان هم صعود کنیم
اسماعیل حلالی پیشکسوت پرسپولیس درباره شرایط تیم ملی فوتبال ایران برای حضور در جام جهانی 2022 قطر اظهار داشت:
برگ برنده ما در قطر بازی اول با انگلیس خواهد بود. در جام جهانی گذشته در روسیه وقتی توانستیم در آخرین ثانیه‌ها مقابل مراکش به پیروزی برسیم، شانس این را داشتیم که حتی از گروه‌مان هم صعود کنیم، علاوه بر این بازیکنان تیم ملی برای بازی با انگلیس سرشار از انگیزه هستند و اگر مقابل این تیم انسجام تیمی‌مان را حفظ کنیم می‌توانیم تفاوت موجود بین فوتبال ما و انگلیس را جبران کنیم و نتیجه خوبی بگیریم. جام جهانی 2022 قطعاً جام شگفتی‌هاست و ما در این دوره شاهد اتفاقات زیادی در بازی‌ها خواهیم بود.
وی با اشاره به برگزاری جام جهانی 2022 در منطقه خلیج فارس عنوان کرد:
چند بازیکن ما تجربه بازی در قطر را دارند و با شرایط بازی در این کشور آشنا هستند، شرایط آب‌وهوایی این کشور هم به ایران نزدیک است و نسبت به تیم‌های هم‌گروه‌مان یک قدم جلو‌تر هستیم، علاوه بر این موارد، بازیکنان تیم و کی‌روش سال‌های زیادی با هم کار کردند و شناخت خوبی از هم دارند و حرف‌های زیادی برای گفتن خواهیم داشت. این تفکر که همه کارشناسان شانس صعود ایران را کم می‌دانند، می‌تواند به تیم ما کمک کند تا با ایجاد انگیزه و تلاش بیشتر به هدف‌‌مان که صعود از مرحله گروهی است، برسیم.
بازیکن پیشین تیم ملی ادامه داد:
زمانی که بازی می‌کردم، در شرایطی که حریف‌مان تیم بهتر و قوی‌تری بود، ما هم انگیزه بیشتری پیدا و سعی می‌کردیم بازی به‌مراتب بهتری به نمایش بگذاریم، فکر می‌کنم تیم ملی هم در قطر بهترین عملکرد خودش را نشان خواهد داد.
حلالی در واکنش به این موضوع که در جام جهانی 98 هم این شانس را داشته است که همراه تیم ملی به فرانسه برود، گفت:
پیش از جام جهانی 98 در اردوهای تیم ملی شرکت می‌کردم و جزو بازیکنانی بودم که در آخرین لحظات از لیست تیم ملی خط خوردم و شانس بازی در جام جهانی را از دست دادم. بعد از جام جهانی دوباره به تیم ملی دعوت شدم و حتی در تورنمنتی در آمریکا هم بازی کردیم و نتایج خوبی مقابل آمریکا و اکوادور گرفتیم، با اینکه آمریکا ستاره‌های خوبی در اختیار داشت ولی توانستیم بازی خوبی انجام دهیم و یک تساوی باارزش کسب کردیم.
وی در پاسخ به این پرسش که “تیم ملی می‌تواند به صعود امیدوار باشد؟” یادآور شد:
من بشخصه به صعود خوشبینم. در زمان حاضر 15ـ16 لژیونر در اختیار داریم و احساسم این است که برابر آمریکا و ولز می‌توانیم یک بازی برابر و پایاپایی را به نمایش بگذاریم و نتیجه خوبی کسب کنیم، به‌شرط اینکه بتوانیم از کوچکترین موقعیت استفاده کنیم تا بعد از آن افسوس نخوریم، چون تجربه بازی در تیم ملی را دارم، شرایط تیم ملی را حس می‌کنم و با تمام وجود می‌خواهم که تیم ملی کشورم در قطر موفق شود و برای اولین بار از مرحله گروهی صعود کند.

سفرمارکت بلیط هواپیما

خرید بلیط اتوبوس

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
توسط varzeshikhabari