دیدارهای هفته سی و چهارم لیگ دسته اول فوتبال دوشنبه در حالی برگزارمی‌شود که سه تیم فجرشهید سپاسی، هوادار و بادران تهران برای صعود به لیگ برتر رقابت شانه‌ به شانه‌ای با یکدیگر دارند.
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، مسابقات هفته سی و چهارم لیگ دسته اول فوتبال دوشنبه شب به پایان می‌رسد. رقابت‌های این فصل بسیار نزدیک و مهیج دنبال شد و تا همین چند هفته 50 درصد تیم‌های حاضر در لیگ دسته اول مدعی صعود به لیگ برتر بودند. 9 تیم شانس داشتند که لیگ برتری شوند. اکنون در هفته پایانی رقابت ها سه تیم فجرشهید سپاسی، هوادار و بادران 57 امتیازی به ترتیب در رده‌های اول تا سوم جدول لیگ  قرار گرفته‌اند. 
در بین این سه تیم مدعی فجر شهید سپاسی راحت‌ترین کار را دارد، این تیم کافی است تیم سقوط کرده و بی‌انگیزه گل‌ریحان البرز را شکست بدهد. البته اگر نیاز به تفاضل گل هم داشته باشد قطعا می‌تواند به تیم گل‌ریحان بیش از سه گل هم بزند. این تیم هفته گذشته 6 گل از شهرداری آستارا خورده بود. بنابراین می‌توان شاگردان علی اصغر کلانتری را یکی از دو تیم صعود کرده به لیگ برتر دانست. البته فجرسپاسی شانس زیادی هم برای کسب عنوان قهرمانی این فصل را هم دارد.
تیم هوادار هم با تیم شهرداری آستارا 41 امتیازی بازی دارد که حریفی بی‌انگیزه است. هوادار اما برای صعود به لیگ برتر هم انگیزه زیادی دارد و هم به تفاضل گل نیاز دارد تا بتواند رده دومی خود را در جدول لیگ حفظ کند و به لیگ برتر راه پیدا کند. بنابراین بعید است تیم رضا عنایتی در این مسابقه پیروز نشود. 
بادران هم سومین تیمی است که شانس صعود به لیگ برتر را دارد هرچند بادران حریف چغری را پیش رو دارد. ملوان تیم رده دهم جدول لیگ هم انگیزه زیادی برای این مسابقه ندارد با این حال ملوانی‌ها که در جام حذفی حضور دارند می‌خواهند به این مسابقه به چشم یک بازی تدارکاتی خوب قبل از مسابقه با خیبر خرم اباد در مرحله یک چهارم نهایی جام خذفی نگاه کند. ملوان اگر در این بازی برنده شوم نهایتا می تواندن در جدول لیگ نهم شود که تفاوت زیادی برایش نمی‌کند اما بادران باید با بیش از 6 گل ملوان را شکست بدهد تا شانس صعود به لیگ برتر را داشته باشد کاری که  بسیار سخت و غیرممکن به نظر می‌رسد.
بدون تعارف سایر مسابقات این هفته لیگ نوعی دیداری تشریفاتی محسوب می‌شود زیرا هیچ حساسیت جدولی ندارد و در عمل فرقی هم بین تیم‌های سوم تا تا پانزدهم جدول نیست! در انتهای جدول هم سه تیم چوکای تالش، نود ارومیه و گل‌ریحان البرز سقوط شان به لیگ دسته دوم قطعی شده است.
اسامی داوران هفته سی و چهارم لیگ یک:
دوشنبه ۲۸ تیر    
همه بازی‌ها ساعت 19:45 آغاز می‌شود.

قشقایی شیراز- پارس جنوبی جم  

جواد بختیاری – مسعود شیرانی – نوید عسگری – احسان رفیعی

ناظر: سعادت اله باغبانی      

ملوان بندرانزلی- بادران تهران  

رضا کرمانشاهی – علی اکبر نوری – حمید رضا کنعانی – وحید صالحی  

ناظر: محمد حسین اسدی   

آرمان گهر سیرجان – چوکا تالش

جواد بیگدلی – مهرداد نجفی – هاشم خدابنده لو – اسماعیل نیساری

ناظر: رحیم مهرپیشه   

رایکا بابل- خوشه طلایی ساوه

محمد امیر نژاد – محسن دوستان – سعید محمدی – امیر محمد فتحی نژاد   

 ناظر: اکبر بخشی زاده   

خیبر خرم آباد – نود ارومیه

میثم عباسپور – داریوش کمری – حسینعلی سلطانی – حجت قپانوری

ناظر:  جواد شرفی

استقلال خوزستان – مس کرمان

علی آقاجری – غلامرضا محمدی – فرزاد ایمانی نژاد – محمد جواد عبدالهی

 ناظر: محمد حسن ابراهیمی

هوادار تهران- شهرداری آستارا

عبدالنبی پورخلف – مازیار معتمد نیا – جمیل محمد نیا – محمد علی صلاحی   

ناظر: علیرضا کهوری

شاهین شهرداری بوشهر – استقلال ملاثانی

مجتبی مختاری – محمد رضا بیژنی – رضا لیلامی – حسن شفیعی

ناظر: صفدر احمدی      

گل ریحان البرز – فجر شهید سپاسی شیراز

 سید علی اصغر مومنی – هادی طوسی – مرتضی سلمان نژاد – مصطفی عزیزی  

 ناظر : حسین نجاتی  
جدول لیگ یک تا پایان هفته سی و سوم به شرح زیر است:

انتهای پیام/

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.