Jump to navigation
ارشیا خلیلیان، پسر بزرگ کمال خلیلیان، بازیکن خوزستانی تیم های پاس تهران و تاج و نسرین مقانلو هنرپیشه قدیمی سینمای ایران به علت سکته مغزی درگذشت.
ارشیا خلیلیان فرزند کمال خلیلیان و نسرین مقانلو بر اثر سکته مغزی درگذشت.
به گزارش طرفداری، خبر درگذشت ارشیا خلیلیان پسر کمال خلیلیان و نسرین مقانلو، از خبرهای تلخ این روزها است. رسانه طرفداری ضمن عرض تسلیت به این پیشکسوت با اخلاق فوتبال و همسر هنرمندش، خود را همدرد این غم بزرگ خانواده خلیلیان و مقانلو می داند.
کمال خلیلیان در دهه پنجاه از مدافعان خوب تیم های گمرک اهواز و پاس تهران بود که در تیم فوتبال تاج تهران نیز در دورانی کوتاه حضور داشت، نسرین مقانلو هم هنرپیشه 54 ساله سینمای ایران است که از سال 1370 با فیلم دو نیمه سیب کیانوش عیاری وارد سینمای ایران شد و نقش آفرینی های بسیار در فیلم های سینمایی و سریال های مختلف داشته است.
نسرین مقانلو در صفحه اینستاگرامش برای فرزندش چنین نوشته است:
بس که دوست داشتی ایران بمونی، اومدی پیشم و همین جا ازم جدا شدی و موندگار شدی تو همین جا و رفتی به سفر ابدیت؟ فکر منو نکردی که وجودم به وجودت بسته بود؟ ارشیا پسرم رفتی؟ اما منو هم با خودت بردی؛ داغت اینقدر رو دلم سنگینه که شکستم، با رفتنت من هم مردم پسرم؛ منتظرم باش، مادرت به زودی پشت سرت میاد پیشت. جات توی بهشته عزیز مهربونم؛ راهت روشن پسر خوش قلبم. بی تو دیگه مادرت آرام نیست اما تو آروم بخواب.

برای کمال خلیلیان و نسرین مقانلو و خانواده های داغدار این 2 عزیز آرزوی صبر داریم و از خداوند می خواهیم این صبر را به آنها ارزانی بخشد.
اخبار داغ 

source

توسط varzeshikhabari