مطالب یکتا و کاربردی
موضوعات
Razorpay | هکرها | کلاهبرداری های آنلاین
مطبوعات اعتماد هند | بنگالورو
https://mybs.in/2avZXgN

بر اساس شکایت پلیس ارائه شده توسط شرکت درگاه پرداخت، و مشتریان کلاهبردار با دستکاری و دستکاری در فرآیند مجوز نرم افزار برای احراز هویت 831 تراکنش ناموفق، 7.38 کرور روپیه سرقت کرده اند.
در شکایت خود به سلول جرایم سایبری جنوب شرق که در 16 مه تسلیم شد، رئیس بخش اختلافات حقوقی و اجرای قانون Razorpay، Abhishek Abhinav Anand گفت که این شرکت قادر به تطبیق دریافت 7.38 کرور روپیه در برابر 831 تراکنش نیست.

شاکی گفت که در تماس با شریک مجوز و احراز هویت خود، Fiserv، یک شرکت فین‌تک و پرداخت، به که این تراکنش‌ها ناموفق بوده و مجاز یا احراز هویت نشده‌اند.
شاکی گفت: در پی ارتباط فیسرو، تحقیقات داخلی انجام داد و 831 معامله علیه 16 بازرگان منحصر به فرد Razorpay از 6 مارس تا 13 مه سال جاری "به مبلغ 7,38,36,192 روپیه" کشف کرد.
"این 831 تراکنش به دلیل عدم موفقیت در تأیید اعتبار و مجوز توسط Fiserv به عنوان ناموفق یا ناموفق علامت‌گذاری شدند. با این حال، مشخص شد که برخی از ناشناس و مشتریان متقلب فرآیند مجوز و احراز هویت را دستکاری، تغییر و دستکاری کرده‌اند...» آناند در شکایت خود گفت.
آناند ادامه داد: به همین دلیل، ارتباطات تغییر یافته نادرست مطابق با تاییدیه به سیستم Razorpay در مقابل 831 تراکنش ارسال شد که منجر به زیان 7,38,36,192 روپیه به Razorpay شد.
وی اظهار داشت: با دریافت ارتباطات نادرست تغییر یافته، Razorpay در ادامه تأییدیه ای را برای تجار خود برای انجام سفارش ارسال کرده و تسویه حساب را با تاجر خود انجام داده است.
در این رابطه، آناند جزئیات معاملات متقلبانه را به همراه تاریخ و آدرس IP به همراه سایر جزئیات مربوطه برای استعلام در اختیار پلیس قرار داده است.
پلیس گفت که در حال بررسی این موضوع است.
(فقط عنوان و تصویر این گزارش ممکن است توسط کارکنان استاندارد کسب و کار دوباره کار شده باشد؛ بقیه محتوا به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)
بیزنس استاندارد همواره تلاش زیادی کرده است تا اطلاعات و نظرات به روز را در مورد تحولاتی که مورد علاقه شما بوده و پیامدهای سیاسی و اقتصادی گسترده تری برای کشور و جهان دارد ارائه دهد. تشویق و بازخورد مداوم شما در مورد چگونگی بهبود پیشنهاد ما تنها عزم و تعهد ما را به این آرمان ها قوی تر کرده است. حتی در این زمان‌های دشوار ناشی از کووید-19، ما همچنان متعهد هستیم که شما را با اخبار موثق، دیدگاه‌های معتبر و نظرات دقیق در مورد موضوعات موضوعی مرتبط مطلع و به‌روز نگه داریم.
اما ما یک درخواست داریم.
در حالی که ما با تاثیر اقتصادی این بیماری همه گیر مبارزه می کنیم، به حمایت شما بیشتر نیاز داریم تا بتوانیم به ارائه محتوای با کیفیت تری به شما ادامه دهیم. مدل اشتراک ما با واکنش دلگرم کننده بسیاری از شما که در محتوای آنلاین ما مشترک شده اید، مواجه شده است. اشتراک بیشتر در محتوای آنلاین ما فقط می تواند به ما در دستیابی به اهداف ارائه محتوای بهتر و مرتبط تر به شما کمک کند. ما به روزنامه نگاری آزاد، منصفانه و معتبر اعتقاد داریم. حمایت شما از طریق اشتراک‌های بیشتر می‌تواند به ما در تمرین روزنامه‌نگاری که به آن متعهد هستیم کمک کند.
از روزنامه نگاری با کیفیت حمایت کنید و در Business Standard مشترک شوید .
ویرایشگر دیجیتال
داستان قبلی
داستان بعدی
حق چاپ © 2022 Business Standard Private Ltd. کلیه حقوق محفوظ است.
Business Standard
ارتقاء به خدمات پرمیوم
Business Standard با خوشحالی شما را از راه اندازی "خدمات ممتاز استاندارد تجاری" مطلع می کند.
به عنوان یک مشترک ممتاز، دسترسی بدون محدودیت در سراسر دستگاه به طیف وسیعی از خدمات از جمله:
Business Standard
خدمات پرمیوم
با همکاری آرم فیس
مهمان عزیز
به خدمات ممتاز Business Standard که با حسن نیت FIS برای شما آورده شده است خوش آمدید.
لطفاً برای کشف مزایای این برنامه از صفحه مدیریت اشتراک من دیدن کنید.
از خواندن لذت ببرید!
استاندارد کسب و کار تیم
source

شینگل
تولید محتوا
مطالب یکتا و کاربردی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط varzeshikhabari