عضو هیات مدیره تراکتور توضیحاتی درباره آخرین وضعیت این باشگاه ارائه کرد.
هوشنگ نصیرزاده در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره احتمال حضور یک بدنساز کروات در کادرفنی تیم تراکتور اظهار داشت: بدنسازی جزو حوزه‌هایی است که مربیان خیلی کمی در آن داریم. به همین دلیل باشگاه تراکتور با یکی دو بدنساز مذاکره و رزومه آنها را در اختیار گرفته است. اکنون مشغول مطالعه رزومه مربیان مدنظر و مذاکره با آنها هستیم تا در صورت فراهم شدن شرایط یکی از این مربیان به کشورمان بیاید.
وی درمورد شایعات مطرح شده مبنی بر اینکه کادرفنی تراکتور رضا قوچان نژاد را مدنظر قرار داده است، پاسخ داد: وی اکنون بازیکن آزاد است و اگر باشگاه‌های دیگر قوچان‌نژاد را بخواهند احتمال دارد کادرفنی تراکتور او را مدنظر قرار بدهد.
عضو هیات مدیره تراکتور درباره شائبه مطرح شده مبنی بر کمک 300 میلیاردی شرکت مس سونگون به این باشگاه توضیح داد: هر باشگاهی در هر جایی مستقر است باید بابت مسئولیت‌های اجتماعی خود هزینه‌هایی انجام بدهد. مس سونگون یکی از بزرگ‌ترین معادن مس ایران است و 50 درصد مس ایران از سونگون استخراج می‌شود اما این شرکت تاکنون برای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی‌اش فقط یک تیم فوتسال را در اختیار داشته است. 
نصیرزاده ادامه داد: افکار عمومی در آذربایجان بیشتر از هر تیمی از تراکتور حمایت می‌کند. به همین دلیل می‌گویند شرکت مس سونگون باید به خاطر مسئولیت‌های اجتماعی‌اش مبلغی را به تیم تراکتور اختصاص بدهد اما 300 میلیارد دروغ است و مشخص نیست چه کسی چنین رقمی مطرح کرده است. طبق صحبت‌های انجام شده قرار است مبلغ معقولی از این شرکت در اختیار تراکتور قرار بگیرد.
انتهای پیام/

source
[bartag]

توسط varzeshikhabari