معاون امور بانوان وزارت ورزش و جوانان گفت: وقتی AFC واکنشی به شکایت آنها نشان نداد، همه چیز مشخص است.
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، مریم کاظمی پور در خصوص برنامه های وزارت ورزش برای بانوان در بازی‌های اسیایی و پارا‌آسیایی اظهار داشت: برنامه ما این است که قدرتمندانه تر از قبل در بازی های پارا آسیایی شرکت کنیم و هرگونه حمایتی که لازم باشد را انجام می دهیم.
وی در مورد اتفاقاتی که برای یکی از  بانوان فوتبالیست افتاده و شکایت اردنی‌ها عنوان کرد: یک اقدامی شده و نامه ای از سوی اردنی ها به ای اف سی زده شده‌است. چیزی که مشخص است اینکه همیشه قطار در حال حرکت را سنگ می زنند. بعد از موفقیت تیم بانوان در مرحله اول  پیش بینی می شد که کاروان  ما مورد اتهام قرار بگیرد، اما وقتی AFC بعد از ۲۱ روز از آن نامه هیچ واکنشی نشان نمی‌دهد،  مشخص که هیچ اتفاقی نیفتاده است و این موضوع کاملا رد می‌شود.

معاون ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان ادامه داد: خوشبختانه با روندی که وجود دارد  در آینده اخبار خوش بیشتری از تیم بانوان خواهید شنید.
کاظمی پور در مورد اینکه وضعیت ورود بانوان به ورزشگاه ها به کجا رسید، عنوان کرد: ورود بانوان جزو برنامه هایی است که در کارگره های خودش در حال بررسی بوده و نیاز به زیر ساخت هایی است که شان و شخصیت بانوان در ورزشگاه ها حفط شود. تلاش می کنیم که این زیر ساخت‌ها را در  تمام ورزشگاه ها به  شکل ویژه و با امکانات مناسب برای بانوان فراهم کنیم.
انتهای پیام/

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.