Jump to navigation
وزیر ورزش و جوانان گفت: درباره اتفاقات مشهد بزرگ‌نمایی شد و طبق اطلاعات موجود، مسئله مطرح شده هنوز ثابت نشده است.
وزیر ورزش و جوانان در خصوص اتفاقات مدرسه فوتبال مشهد صحبت کرد.
به گزارش طرفداری، چند روز پیش مدیررسانه‌ای سابق تیم شهرخودرو با انتشار خبری در فضای مجازی از وقوع یک فاجعه برای فوتبال مشهد خبر داد و اعلام کرد والدین ۱۵ نفر از بازیکنان این باشگاه و مدرسه فوتبال آن با مراجعه به حراست اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، از باشگاه و مربی‌نماهای آن به‌خاطر تعرض به فرزندان‌شان شکایت کرده‌اند.
به گفته او این پرونده در دادستانی مفتوح است؛ اتفاقی که موجب شد حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان روز شنبه دستور رسیدگی به آن را صادر کند.
حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان در جمع خبرنگاران، در خصوص اتفاقات مدرسه فوتبال مشهد اظهار داشت:
روز گذشته با مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت‌وگوی مفصلی داشتم. در این باره بزرگ‌نمایی شد و طبق اطلاعات موجود، مسئله مطرح شده هنوز ثابت نشده است. در این خصوص، هنوز موضوعی در ابعاد وسیع‌تری ثابت نشده است. در این راستا پیگیری‌های خود را ادامه خواهیم داد تا اصل این ماجرا مشخص شود.
وی بیان کرد:
شکایتی در این قضیه مطرح نبوده، بلکه تنها ۲ تا سه شکواییه به دست حراست وزارت ورزش رسیده است. بنا داریم تا پس از جمع بندی لازم، نتیجه گیری و تصمیم نهایی را انجام دهیم.
وزیر ورزش و جوانان همچنین در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه گفته شده که این وزارتخانه در خصوص انتخاب سرمربی تیم ملی فوتبال انتقاداتی دارد، گفت:
به هیچ عنوان چنین چیزی وجود ندارد و ما نیز در خصوص معرفی سرمربی تیم ملی دخالتی نداریم. در این خصوص در برنامه تلویزیونی پیرامون انتخاب سرمربی تیم ملی نیز به صورت جامع به آن پرداختم. با توجه به زمان موجود و انتخاب سرمربی داخلی موقت، با توجه به ادامه دار بودن برگزاری لیگ این رویه به صلاح تیم ملی نخواهد بود.
اخبار داغ
نه اینکه خودشون و طرفداراشون،خانوادگی از زیر تجاوز و سعید طوسی بیرون اومدن،اینجور مسائل براشون کوچیک و پیش پا افتادس
جاکش و پرو تر از اینا نیست
چیزی نبود درس ها تیپیکال حوضست

source

توسط varzeshikhabari