Jump to navigation
تیم ملی فوتسال کشورمان در حال حاضر در رقابت های جام ملت های آسیا حضور دارد و در دو دیدار ابتدایی خود برابر اندونزی و چین تایپه درخشان حاضر شده است. حال قبل از دیدار با لبنان، خبر های نگران کننده ای از اردوی تیم ملی رسیده است…
وحید شمسایی مدعی شده است که برخی از بازیکنان تیم ملی فوتسال به آنفولانزا مبتلا شده اند.
به گزارش طرفداری و به نقل از ایرنا، تیم ملی فوتسال ایران در حالی باید فردا یکشنبه در سومین دیدار از مرحله گروهی جام ملت‌های فوتسال آسیا ۲۰۲۲ به مصاف لبنان برود که وحید شمسایی سرمربی این تیم ادعایی عجیب داشته است. او مدعی شده که برخی از بازیکنانش به آنفلوانزا مبتلا شده‌اند. این در حالی است که تمام بازیکنان ایران در بازی روز گذشته مقابل چین‌تایپه به میدان رفتند. 
شمسایی در این خصوص به سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت: 
فلسفه ایران ساده است؛ برد در مسابقات. با این حال، برخی از اعضای تیم ما تحت شرایط جوی هستند و آماده کردن آنها برای بازی با لبنان چالش برانگیز خواهد بود.
وی ادامه داد:
 من ۱۰ سال تجربه بازی در این رقابت‌ها را دارم و هر بازی که انجام می‌دهیم، متفاوت خواهد بود. بنابراین ما باید به گونه‌ای دیگر در برابر لبنان آماده شویم.
سرمربی ایران در پایان گفت:
ما تعداد زیادی از هواداران ایران را در ورزشگاه دیدیم و از همه آن‌ها قدردانی می‌کنم که برای دیدن بازی ما وقت گذاشتند. امیدوارم آن‌ها را در بازی بعدی خود ببینیم.
این گفته‌ها از سوی شمسایی در حالی مطرح شده که تیم ملی ایران در صورت صعود به عنوان تیم نخست باید با تیم دوم گروه D در مرحله یک چهارم نهایی دیدار کند. در گروه D تیم ژاپن با شکست برابر عربستان، معادلات را به هم ریخت و حالا ممکن است به عنوان تیم دوم به دور بعدی صعود کند که در این صورت باید شاهد فینال زودهنگام بین ایران و ژاپن باشیم. لازم به ذکر است که صعود ایران از گروه خود قطعی شده است.
ژاپن روز یکشنبه از ساعت ۱۴:۳۰ به مصاف ویتنام می‌رود و نتیجه آن بازی حریف بعدی ایران را در یک چهارم نهایی مشخص خواهد کرد. ایران نیز همان روز از ساعت ۲۰:۳۰ به مصاف لبنان می‌رود.
اخبار داغ 

source

توسط varzeshikhabari