تهران- ایرنا- عضو تیم ملی پارااسکی ایران با بیان اینکه سه ملی‌پوش این رشته سوم آذرماه به هلند خواهند رفت، عنوان کرد: در کشور هلند در ۲ تورنمنت جهانی و کاپ اروپا شرکت خواهیم کرد تا سهمیه مسابقات پارالمپیک زمستانی را کسب کنیم.
صدیقه روزبه روز پنجشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه اردوهای تیم ملی پاراسکی از ۱۰ روز گذشته آغاز شده است اظهار داشت: این نخستین اردوی زمستانی در فصل جدید است و ما در تابستان تمرینات بدنسازی را انجام دادیم.
وی ادامه داد: بعد از پایان این اردوها نفرات منتخب سوم آذرماه  انتخاب خواهند شد. در اردوی کنونی پارااسکی، من، حسین سولقانی و پوریا خلیل تاش حضور داریم. البته نسیمه حسنوند نیز حضور داشت که به خاطر تصادف و مصدومیت مرحله آخر اردو را از دست داد. 
عضو تیم ملی پارااسکی ایران ادامه داد: هدف از اعزام تیم به کشور هلند کسب آمادگی و شرکت در ۲ تورنمنت کاپ جهانی و کاپ اروپا است. ما ۱۰ روز در آن کشور خواهیم ماند. هشت روز برای تمرینات و ۲ روز نیز در مسابقات یاد شده شرکت می‌کنیم. این مسابقات برای اسکی‌بازان ایران اهمیت زیادی دارد زیرا می‌تواند یک انتخابی خوب برای پارالمپیک زمستانی باشد. 
روزبه این را هم گفت: در مسابقات کاپ جهانی و کاپ اروپا اگر بتوانیم ۱۰۰ امتیاز کسب کنیم حضورمان در پارالمپیک زمستانی چین قطعی خواهد شد. بازی‌های پارالمپیک زمستانی اوایل اسفندماه برگزار خواهد شد و از ایران نیز نمایندگانی در این تورنمنت حضور خواهند داشت. تمام تلاشم این است که با رسیدن به سطح مطلوبی از آمادگی در این رقابت‌ها حضور پیدا کنم. 
بازی‌های پارالمپیک زمستانی۲۰۲۲ پکن، از ۱۲ تا ۲۲ اسفند ماه سال جاری برگزار خواهد شد. 

تهران- ایرنا- رییس انجمن پارااسکی فدراسیون جانبازان و معلولین گفت: شمار اسکی‌بازان پارالمپیکی…
زنجان – ایرنا – رییس هیات ورزش های جانباران و معلولین استان زنجان گفت: پنج ورزشکار معلول و…
تهران- ایرنا- ملی‌پوش پارااسکی ایران گفت: رشته اسکی ورزش مفرحی است که ورود به آن می‌تواند تمام…
تهران- ایرنا- وزیر ورزش عراق پس از شکست‌های پیاپی تیم ملی فوتبال این…
تهران- ایرنا- نابغه وزنه‌برداری ایران با بیان اینکه هیچ ورزشکاری از…
تهران- ایرنا- تیم‌های هیات تنیس‌فارس و «یر به یر» البرز به فینال…
تهران- ایرنا- نشریه اسپانیای مارکا از تعلیق داور اروگوئه‌ای دیدار…
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.