تهران- ایرنا- وزیر ورزش و جوانان در پیامی قهرمانی تیم‌های ملی کاراته و تکواندوی ایران را در رقابت‌های جهانی ناشنوایان تبریک گفت.
به گزارش ایرنا از وزارت ورزش و جوانان، تیم کاراته ناشنوایان کشورمان در حضور غلامحسین اسماعیلی رئیس دفتر رئیس جمهوری و سید حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان، قهرمان مسابقات جهانی کاراته ناشنوایان جهان شد.
در این مسابقات که به میزبانی کشورمان برگزار شد تیم های اوکراین، روسیه، ترکیه، یونان، تایلند و مالزی به ترتیب به مقام های دوم تا هفتم دست یافتند.
تیم تکواندوی ناشنوایان کشورمان نیز در مسابقاتی که همزمان با مسابقات کاراته در سالن دیگری برگزار شد، توانست عنوان قهرمانی مسابقات جهانی را از آن خود کند.
سیدحمید سجادی درپی این موفقیت‌ها در پیامی نوشت:
قهرمانی تیم ملی کاراته و تکواندو ایران در رقابت‌های قهرمانی ناشنوایان جهان، بار دیگر موجبات فخر ‌و نشاط مردم ایران را به همراه داشت. وصف افتخارآفرینی ملی‌پوشان کاراته و تکواندوی ایران در رقابت‌های جهانی ناشنوایان جهان که با قهرمانی دو تیم همراه شد برای همیشه در تاریخ ورزش کشور ماندگار خواهد شد.

این قهرمانی‌های با ارزش را که توسط ملی‌پوشان کاراته و تکواندو ناشنوایان به دست آمد را به تک‌تک ملی پوشان، کادرفنی و سرپرستی، مسئولان فدراسیون و مردم علاقمند به ورزش تبریک می‌گویم.
 
 ۳۵۰ ورزشکار از ۱۴ تیم در دو رشته کاراته و تکواندو زنان و مردان، از روز یکشنبه ۳۰ آبان‌ماه رقابت خود را در تهران آغاز کرده و امروز(چهارشنبه سوم آذرماه) به کار خود پایان دادند.
تهران- ایرنا- مسابقات جهانی کاراته ناشنوایان جهان با موفقیت و قهرمانی بانوان تیم کشورمان با…
تهران- ایرنا- رییس دفتر رییس جمهور و وزیر ورزش و جوانان با حضور در تالار هندبال «سردار شهید…
تهران- ایرنا- وزیر ورزش و جوانان به همراه رییس دفتر رییس جمهوری با…
تهران- ایرنا- ملی‌پوش واترپلو ایران برای حضور در لیگ صربستان تهران…
تهران- ایرنا- بسته ورزشی ایرنا در سومین روز از آذرماه سال ۱۴۰۰ تقدیم…
تهران- ایرنا- عضو هیات رییسه و سرپرست کمیته فوتسال درخصوص آخرین شرایط…
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط varzeshikhabari