زاهدان- ایرنا- وزیر ورزش و جوانان به همراه مشاور رییس جمهوری در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی و استاندار سیستان و بلوچستان با حضور در گلزار شهدای بهشت مصطفی(ص) زاهدان به مقام شامخ‌ شهدای این شهر ادای احترام کرد.
به گزارش ایرنا  سید حمید سجادی صبح امروز پنجشنبه به اتفاق مشاور رییس جمهوری در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی و استاندار سیستان و بلوچستان با حضور در گلزار شهدای این شهر با قرائت فاتحه و نثار شاخه‌های گل بر مزار شهیدان با آرمان‌های شهدای سرافراز میهن اسلامی تجدید میثاق کرد.
به گزارش ایرنا بازدید از مجموعه ورزشی و سالن کشتی شهرستان زابل و شرکت در مراسم تجلیل از قهرمانان و مدال آوران ورزشی سیستان و بلوچستان و حضور در ستاد ساماندهی امور جوانان از مهمترین برنامه‌های سفر ۲ روزه وزیر ورزش و جوانان به این استان است.
همچنین بازدید از مجموعه دهکده بزرگ ورزشی و سالن ورزشی ۴۵۰۰ نفری زاهدان از دیگر برنامه‌های سفر سجادی به سیستان و بلوچستان است.
سیستان و بلوچستان دارای بیش‌از ۲ هزار شهید، چهار هزار جانباز،۳۰ هزار ایثارگر و ۴۱۸ آزاده است که در این زمینه شهرستان‌های زاهدان، زابل و ایرانشهر به ترتیب بیشترین تعداد شهدا و جانبازان را به خود اختصاص داده‌اند.
اصفهان- ایرنا- کشاورزان اصفهانی چادرهای خود را که در بستر خشک رودخانه…
آبادان – ایرنا – مشاور عالی رهبر معظم انقلاب در امور فرهنگی گفت: بخشی…
شهرکرد- ایرنا- وزیر کشور روز پنجشنبه در دیدار سرزده از مناطق زلزله‌زده…
ساری – ایرنا – رئیس سازمان حفاظت محیط زیست نخستین مرکز پایش هوشمند…
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط varzeshikhabari