همدان- ایرنا- هفته چهارم رقابت‌های گروه ب لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور در حالی از فردا(سه‌شنبه) در شهرهای مختلف کشور آغاز می‌شود که پاسی‌ها برای فرار از قعر جدول مسابقات محکوم به پیروزی و کسب کامل امتیاز است.
به گزارش ایرنا، شاگردان «سیامک فراهانی» در سه هفته اخیر موفق به کسب پیروزی نشده‌اند و همین مساله باعث سقوط آن‌ها به قعرجدول ۱۴ تیمی گروه ب شده است.
تیمی که در هفته نخست مقابل ون پارس اصفهان تن به شکست داد و سپس مقابل اسپاد تهران به تساوی رسید و هفته قبل نیز مقابل خلیج فارس بندرماهشهر مغلوب شد.
پاسی‌ها در شرایطی مقابل این سه تیم موفق به کسب پیروزی نشدند که تنها با ۲ امتیاز روانه قعرجدول شده و اکنون در شرایطی بحرانی به لحاظ نتیجه گیری قرار دارند.
حریف تیم پاس در هفته چهارم رقابت‌های لیگ ۲ نیز نود ارومیه است که اکنون شرایطی به مراتب بهتر از سبزپوشان همدانی دارد.

سه امتیاز برای فرار از بحران
به گمان بسیاری از علاقه مندان فوتبال، پاس می‌تواند با کسب سه امتیاز این بازی از شرایط بحرانی خارج شده و از قعرجدول رده‌بندی گروه ب فاصله بگیرد.
پاسی‌ها اگرچه در سه بازی اخیر خود تنها یک امتیاز کسب کرده اند، اما امیدوار به پیروزی در هفته‌های جاری و خروج از شرایط نامطلوب هستند.
«سیامک فراهانی» سرمربی تیم پاس در سه هفته گذشته نتوانسته هواداران را از نتایج تیم تحت هدایت خود راضی نگه دارد و اکنون همه منتظر برد تیم هستند.
سیامک فراهانی سرمربی پاس در این سه هفته گذشته نتوانسته هواداران را از نتایج تیم تحت هدایت خود راضی نگه دارد و اکنون همه منتظر برد هستند.
تیمی که قرار بود با حضور فراهانی جزو مدعیان لیگ ۲ شود اما مشکلات مالی و بسته بودن پنجره نقل و انتقالات پاس باعث شد تا او نتواند تیم مورد دلخواهش را تکمیل کند.
سرمربی پاس این روزها سکوت اختیار کرده و دوست ندارد مشکلات تیمش را مطرح کند اما هواداران و فوتبالدوستان به خوبی از شرایط تیم اطلاع داشته و می‌دانند ادامه این روند اوضاع را بحرانی‌تر می‌کند.

یک برد تا میانه‌های جدول
پاس همدان می‌تواند با کسب پیروزی مقابل نود ارومیه چند پله در جدول رده‌بندی مسابقات گروه ب صعود کند.
شرایط جدول به گونه‌ای است که تیم های ششم تا چهاردهم جدول تنها سه امتیاز فاصله دارند و همین مساله باعث می‌شود که هر هفته شاهد تغییرات گسترده در رتبه تیم‌ها باشیم.
با این حال پاس برای خروج از قعرجدول نیاز مبرم به کسب سه امتیاز در بازی مقابل نود ارومیه دارد هر چند حریف آن‌ها هم باید به امتیاز برسد.
پاس در صورت پیروزی در این بازی چه بسا تا رتبه هشتم جدول صعود کرده و در منطقه امن قرار بگیرد، آن‌ها از ابتدای فصل تاکنون به برد دست نیافته‌اند و هواداران این تیم منتظر نخستین پیروزی فصل جاری هستند.
شروع امسال پاس بسیار متفاوت از فصول قبل بوده و این شرایط نامطلوب را تجربه نکرده است.

نود ارومیه، قبراق و سرحال
تیم فوتبال نود ارومیه حریف هفته چهارم پاس اما شرایطی به مراتب بهتر نسبت به میزبان خود دارد.
نودی‌ها پس از برد ارزشمند در مرحله سوم جام حذفی فوتبال کشور، حالا در یک شانزدهم نهایی باید به مصاف استقلال تهران بروند که به خودی خود انگیزه مضاعف در آن‌ها ایجاد کرده است.
نودی‌ها پس از برد ارزشمند در مرحله سوم جام حذفی فوتبال کشور، حالا در یک شانزدهم نهایی باید به مصاف استقلال تهران بروند که به خودی خود انگیزه مضاعف در آن‌ها ایجاد کرده است.
آن‌ها هفته قبل نیز مقابل گل ریحان البرز در لیگ ۲ کشور به برتری دست یافتند تا نخستین برد این فصل خود را جشن بگیرند.
نماینده ارومیه در حالی با یک برد و یک شکست از ۲ بازی در رده نهم جدول گروه ب قرار گرفته‌اند که نتیجه بازی نیمه پایانی آن‌ها در هفته نخست مقابل شاهین بندرعامری هنوز از سوی کمیته انضباطی اعلام نشده است.
آن‌ها بسیار مصمم به پیروزی در بازی مقابل پاس هستند تا بتوانند به رده‌های بالاتر جدول صعود کنند، تیمی که در هفته‌های اخیر خوب نتیجه گرفته و از وضعیت روحی بسیار مطلوبی برخوردار است.

تاجدار، سرمربی همیشه موفق در همدان
«سلمان تاجدار» سرمربی فعلی نود ارومیه همواره مقابل تیم پاس موفق عمل کرده و باختی نداشته است.
تاجدار چه در پارسه تهران و حتی نفت امیدیه جزو مربیان همیشه موفق در برابر تیم پاس بوده و همین مساله می‌تواند نگران کننده باشد.
این مساله نگرانی‌هایی را نزد هوادار نسبت به موفقیت دوباره این مربی در برابر پاس ایجاد کرده است.
سرمربی کهنه کار نود ارومیه به طور قطع دوست ندارد که تیمش در بازی مقابل پاس بدون امتیاز همدان را ترک کند.
تاجدار یک فصل هم قرار بود همراه با علی لطیفی کادر فنی تیم پاس را تشکیل دهند که این فرصت برای او مهیا نشد.
تیم فوتبال پاس همدان فردا(سه‌شنبه ۱۶ آذر) از ساعت ۱۴ در ورزشگاه شهید حاجی بابایی مریانج میزبان نود ارومیه است.
استانها-ایرنا – خبرنگاران ایرنا امروز ۱۵ آذرماه نسبت به پوشش رویدادها…
زاهدان- ایرنا- روی کار آمدن دولت آیت الله رئیسی اتفاقات گوناگون و…
تهران- ایرنا- مدیرکل دامپزشکی استان تهران گفت: به تازگی فیلمی با مضمون…
رشت – ایرنا – اکتشافات و برخوداری از ذخایر نفتی و گازی دریای خزر در…
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط varzeshikhabari