موضوعات داغ: – رتبه بندي معلمانلايحه رتبه بندي معلمانبرنامه و بودجههمسان سازي حقوق بازنشستگان تامين اجتماعيحقوق بازنشستگان همسان سازي حقوقمجلس شوراي اسلامي سازمان برنامه و بودجهسازمان برنامه فابيو پاراتيچيدولت وفاق ملي ليبي مديرعامل بنياد كرامت رضوييزدل بغلمتفكر آزاد لاگاردتك آهنگ حفظ آرامشانفجار ستاره اي سريال سال هاي دور از خانهلوكاس اوكامپوس آيت الله شفيعي

رییس مجمع نمایندگان استان یزد گفت: پایه و اساس ورزش در کشور باید ورزش همگانی باشد تا جامعه ای سالم و پویا داشته باشیم و در کنار آن نهایت حمایت از ورزشکاران حرفه ای و قهرمانی هم صورت گیرد.
– به گزارش سایت قطره و به نقل ازپرسون از یزد، محمدصالح جوکار در دیدار با هیئت ورزش های همگانی استان یزد با تاکید بر ضرورت توجه به توسعه ورزش های همگانی در استان و کشور اظهار داشت: در سیاست های بالادستی توجه به ورزش همگانی به صورت ویژه ای وجود دارد.
وی خاطرنشان کرد: البته نسبت به ورزش های انفرادی و قهرمانی هم تاکید ویژه ای وجود دارد اما پایه و اساس کار ورزش در کشور باید بر ورزش همگانی باشد تا جامعه ای سالم و پویا داشته باشیم و در کنار آن نهایت حمایت از ورزشکاران حرفه ای و قهرمانی هم صورت گیرد.
نماینده مردم یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی به مباحث مطرح شده در نشست اشاره کرد و گفت: برنامه های اجرا شده توسط هیئت ورزش های همگانی در استان یزد برنامه هایی خوب و قابل تقدیر است و باید روند رو به رشدی به خود بگیرد.
جوکار افزود: یکی از ویژگی های برنامه های ورزش همگانی، نقش فرهنگ در این برنامه هاست و صرفا نگاه به این برنامه ها ورزشی نیست بلکه ورزش بستری برای ترویج مباحث فرهنگی شده و این نکته بسیار مثبتی است که در برنامه های هیئت ورزش های همگانی یزد است.

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.