Jump to navigation
شایعه حذف نام داور الیت ایران از لیست داوران بین المللی کشورمان تعجب داوران و اهالی فوتبال را در پی داشت
صبح امروز پس از آن که خبر رد شدن علی میرزابیگی در تست و حذف قریب الوقوع او از لیست داوران و کمک داوران بین المللی ایران در طرفداری منتشر شد، خبر دیگری به دست مان رسید از پیش نویس لیست داوران بین المللی ایران که عجیب بود.
به گزارش طرفداری، در حالی که شب گذشته اعضای کمیته داوران فدراسیون فوتبال دور هم جمع شدند تا درباره لیست جدید داوران بین المللی ایران تصمیم گیری کنند امروز صبح از فدراسیون فوتبال خبر رسید تغییرات گسترده ای در لیست داوران در حال رخ دادن است.
برابر با اخبار غیر رسمی، نام سه داور و یک کمک داور از لیست بین المللی خارج و نام سه داور و یک کمک داور جوان تر وارد لیست می شود اما آنچه در این میان عجیب به نظر می آید، شایعه خروج نام دکتر بیژن حیدری از لیست است.
منابع آگاه می گویند در لیست جدید دکتر بیژن حیدری، علی اصغر مومنی و حسن اکرمی به اتفاق علی میرزابیگی جای خود را به امیر عرب براقی، امیر سامان سلطانی، مرتضی منصوریان و علی احمدی می دهند اما در این میان شایعه حذف نام بیژن حیدری با عقل جور در نمی آید.
دکتر بیژن حیدری، در حال حاضر جدا از علیرضا فغانی که در استرالیا زندگی می کند، سرشناس ترین چهره داوری فوتبال ایران است، یک پزشک متخصص که نماینده شایسته داوران ایرانی در میادین آسیایی بوده و حضورش این پیام را به دنیا رسانده که داوران در فوتبال ایران تحصیلکرده و نخبه هستند.
 حذف چنین داوری که داور الیت آسیا است، حکم خودزنی را دارد. معمولا باید داورانی که در طول چند سال حضور در لیست بین المللی، الیت نشده اند را از لیست خارج کرد و جای آنها را به داوران جوان تر داد، نه این که داور الیت خود را حذف کنیم تا به اصطلاح دست به جوانگرایی بزنیم.
اگرچه تا این لحظه مسئولان کمیته داوران شایعه حذف نام دکتر بیژن حیدری از لیست داوران بین المللی ایران را تایید نکرده اند و هنوز این احتمال وجود دارد که لیست نهایی تغییر کند ولی اگر واقعا چنین اقدامی صورت گرفته باشد از رییس فدراسیون فوتبال توقع می رود ورود کند و اجازه چنین کاری را ندهد.
پیش از این نیز یک بار وقتی رییس وقت کمیته داوران قصد داشت روی لج و لجبازی نام علیرضا فغانی را از لیست خارج کند، رییس فدراسیون فوتبال با دخالت به موقع مانع این خودزنی شد و حالا هم اگر واقعا لیست نهایی همان باشد که صبح پخش شد، جا دارد رییس فدراسیون فوتبال ورود کند و اجازه چنین اشتباهی را ندهد. 
آخرین شایعه های شنیده شده حاکی از آن است که عده ای در تلاش هستند تنها به این دلیل که داور یک استان خاص را وارد لیست نهایی کنند، یکی از دو برادر حیدری (بیژن یا پیام) را از لیست در بیاورند و توجیه شان هم این است که استان همدان نباید دو داور در لیست بین المللی داشته باشد. آنها با توجه به سن بالاتر بیژن حیدری قصد حذف او را دارند، آن هم در حالی که دکتر بیژن حیدری هنوز سه، چهار سال دیگر می تواند در لیست بین المللی باشد و داور الیت ایران در آسیا است. بیژن حیدری نباید چوب توافق های پشت پرده را بخورد. این روایت که یک داور از همدان در لیست بین المللی کم شود تا فلان چهره سرشناس در استان خود، با اضافه کردن یک داور به لیست بین المللی، شخصیت تخریب شده خود را بازسازی کند، اگر صحت داشته باشد، جای تاسف دارد.
طرفداری در حال تحقیق روی این روایت است و اگر واقعا چنین اتفاقی در حال شکل گیری باشد، طرفداری پشت پرده ماجرا را افشا می کند.
اخبار داغ 
مرگ بر جمهوری اسلامی
الان سرکوب کردین، بعد که اینترنت ماهواره ای بیاد چیکار میخواین کنین؟؟ به پایان سلام کن ج.ا
دوستان گل لطفا اینو هرجا میتونین نشر بدید یکشنبه به مراتب سرنوشت ساز تر از امروزه
این حرومیا از اوایل اعتراضات که دیدن مردم خشمگینن شروع کردن به
آتیش زدن مسجد و قرآن و توهین به اسلام که در نهایت با یکشنبه گره بزنن قضیه رو(یکشنبه شهادت امام حسن و رحلت پیامبره)
و حالا فراخوان دادن برای یکشنبه علیه هتک حرمت به قرآن و مساجد تجمع کنید دقیقا ترفندشون توی ۸۸
باید هوشیار باشیم و جواب تزویر و مَکر رو با زرنگی بدیم
هرگز توی تظاهرات به قرآن و مسجد و آدمای چادری توهین نکنید
روز یکشنبه ممکنه دوتا جبهه مردم روبه روی هم در بیان اینا هدفشون به جون هم انداختن ماست
اصلا با مردم درگیر نشید
دوستامون صبح گفتن بهترین کار واسه اینکه بهمون نگن اغتشاشگر و ضددین اینه که مقابل نیروهای سرکوب گر حتی شده نماز بخونیم
هیچ اشکالی نداره و زیباست اتفاقا به گوش دنیا میرسونه که ما دلسوز دینیم و خواهان از بین بردن اسلام دروغینیم
حتما نشر بدید توی کامنت های دیگه و اگر دسترسی دارید گروه های دیگه
اینترنت خانگیام رفتن؟
دم طرفداری گرم
اینترنت ماهواره ای دیش نمی‌خواد
اطراف مرزهای ایران دکل میذارن
پروکسی درست درمون برا نت همراه کسی داره
فقط آیلان ماسک
علی دایی ب مردم پیوست
مهدوی کیا استوری گذاشت
تا نبستن لطفا یه پروکسی خوب
میگم شرابی که مست نکنه فاسده؟تو قران اومده و شرابی که مست نمیکند.پ ای چیش شرابه
فکر نمیکردم امشبم ادامه داشته باشه با این شدت
خبرا رو خوندم امیدوار شدم
تهران و اصفهان غوغاست
اندیشه سمت ما هم شلوغه
اها

source

توسط varzeshikhabari