اراک – ایرنا -سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان گفت: پنالتی اعلام شده از سوی داو در بازی عصر پنجشنبه برای تیم نفت مسجدسلیمان در برابر آلومینیوم نادرست بود.
«فراز کمالوند» عصر پنجشنبه در نشست خبری پس از بازی با آلومینیوم اراک، افزود: 
اعتقاد دارم بازی بسیار خوبی در زمین جریان داشت اما، در یک صحنه سرنوشت این بازی برای نفت مسجدسلیمان تغییر کرد.
وی بیان کرد: داور در وقت اضافی نیمه اول  یک پنالتی به نفع تیم آلومینیوم اعلام کرد که فکر می‌کنم درست نبود.
سرمربی تیم نفت مسجدسلیمان اضافه کرد: در آخرین لحظه‌ای که تیم می‌خواست به رختکن برود بازی برده از دست خارج شد.
کمالوند اظهار داشت: اگر این پتالتی درست نباشد از فدراسیون فوتبال و کمیته داوران خواهش دارم همانطور که ما با ادب و بدون جنجال و اعتراض و دعوا صحبت می‌کنیم، حق ما را بدهند.
وی تصریح کرد: این بازی می‌توانست به نفع نفت مسجدسلیمان تمام شود و بازیکنان کاملا مسلط بودند اما آن صحنه، سرنوشت بازی را تغییر داد.
سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان افزود: در مقابل این پنالتی حرفی نزدیم، الان هم اعتراضی نداریم و خیلی صادقانه و شفاف می گویم حق ما تضییع شده و باید کمیته داوران آن را بررسی کنند و اگر به حق بود هر طور شده آن را جبران کنند.
کمالوند عنوان کرد: تیم نفت مسجدسلیمان با توجه به بودجه ضعیفش خوب کار می‌کند و بودجه تیم با میانگین ۷۰۰ میلیون تومان شاید هزینه یک بازیکن تیم بزرگ باشداما، بازیکنان نفت با غیرت و شرف بازی می‌کنند.
سرمربی تیم نفت مسجدسلیمان ادامه داد: این شکست را به گردن بی‌پولی ویا مشکلات نمی‌اندازم و معتقدم که آن صحنه پنالتی سرنوشت بازی را تغییر داد و شاید اگر نیمه اول یک بر صفر به رختکن می رفتم، نیمه دوم بازی دیگر ارایه می‌دادیم.
کمالوند عنوان کرد: فوتبال اراک شایسته این جایگاه هست وخوشحالم این تیم با پشتوانه اقتصادی خوب با این میزان از علاقه‌مندی مردم در لیگ برتر حضور دارد و اگر نبود حیف بود.
سرمربی تیم نفت مسجدسلیمان افزود: امروز بازیکنان نفت مسجدسلیمان از آلومینیوم اراک پا پس نگذاشتند ، بازیکنان آلومینیوم با تجربه هستند و این تیم امسال می‌تواند برای سهمیه هم بجنگد.
تیم نفت مسجد سلیمان عصر پنجشنبه در جریان هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشور مقابل آلومینیوم اراک تن به شکست داد.
زنجان-ایرنا- وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه اجرای طرح تامین…
زنجان – ایرنا – رییس جمهوری گفت: توسعه یافتگی و فعالیت صنعتی مهم است…
زنجان – ایرنا -وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گفت: نوآوری…
زنجان-ایرنا- رییس جمهوری با تاکید بر لزوم حل مشکلات با روحیه انقلابی…
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.