logo-samandehi
فروش شارژ
خرید گیفت کارت
اهنگ جدید ایرانی
دانلود سریال آفتاب پرست
دانلود فیلم دوبله فارسی
هاست ایران
دانلود سریال ایرانی
اجاره خودرو
آموزشگاه زبان
ارسال پیامک تبلیغاتی
خرید بلیط هواپیما
تور کیش
خرید هاست
تور کیش از مشهد
رضا درویش طی یکی دو ساعت آینده قرار است نیمی از دستمزد تیم های پایه را در تمام رده های سنی پرداخت کند.
به گزارش طرفداری، در روزهایی که شایعات برکناری رضا درویش توسط برخی از افراد باشگاه به رسانه ها می رسید و در ادامه نیز اخباری همچون پرداخت نشدن پول لوکادیا و قهر احتمالی او منتشر می شد، درویش نه تنها پول لوکادیا را پرداخت کرد بلکه همزمان با لوکادیا مطالبات تمام بازیکنان و مربیان خارجی را نیز پرداخت کرد تا به نوعی به این شایعات واکنش نشان دهد.
در ادامه طی روزهای قبل اخبار زیادی منتشر شد مبنی بر این که باشگاه پرسپولیس قادر به پرداخت قسط دوم بازیکنان و مربیان پرسپولیس نیست و به همین دلیل پرسپولیسی ها بعد از بازی با مس کرمان به اعتصاب رفته و تا زمانی که پول دریافت نکنند در تمرینات حاضر نمی شوند.
اما درویش یک روز قبل از بازی با مس قسط دوم مربیان و بازیکنان که شامل 10 درصد از قرارداد آن ها بود را نیز پرداخت کرد تا مشخص شود سعی دارد تحت هر شرایطی با پرداخت به موقع پاداش ها و قرارداد بازیکنان و مربیان آن ها را از نظر روحی سرحال و آماده نگه دارد.
حال آخرین خبرهای دریافتی طرفداری حکایت از آن دارد که قرار است طی یکی دو روز آینده 50 درصد از قرارداد تیم های پایه پرسپولیس در تمام رده های سنی پرداخت شود تا تیم های پایه نیز مشکل مالی نداشته باشند.
این درحالی است که دو هفته قبل درویش پاداش پیروزی های تیم های پایه را نیز در 4 رده سنی پرداخت کرده بود.

سفرمارکت بلیط هواپیما

خرید بلیط اتوبوس

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
توسط varzeshikhabari