لئوناردو بونوچی در مصاحبه جنجالی اخیرش گفت مکس الگری 2 بار او را وادار به ترک یوونتوس کرده و از این بابت احساس تحقیر کرده است. با این حال توتو اسپورت 5 تناقض را در صحبت های مدافع کنونی اونیون برلین خاطرنشان کرده است. 

طرفداری | لئوناردو بونوچی اول سپتامبر به عنوان بازیکن آزاد به اونیون برلین پیوست اما دوران طولانی حضور او در یوونتوس با تلخی به پایان رسید. او در ابتدای تابستان از لیست نفرات این تیم کنار گذاشته شد و در نهایت او در این هفته علیه باشگاه یوونتوس شکایت کرد. 

لئوناردو بونوچی در این هفته مصاحبه ای با اسپورت مدیاست انجام داد و گفت داستانی که مکس الگری از وضعیت او تعریف می کند، دروغ است. الگری گفته بود در فوریه به بونوچی اطلاع داده شده بود که جایی در برنامه های این تیم ندارد. بونوچی الگری را مقصر هر دو جدایی او از یوونتوس می داند. او در سال 2017 نیز به میلان پیوست. 

بونوچی در مصاحبه اش گفت در اکتبر 2022 از سوی یوونتوس پیشنهاد تمدید قرارداد دریافت کرده بود اما توتو اسپورت چنین چیزی را درست نمی داند و معتقد است پیشنهاد یوونتوس برای امضای یک قرارداد جدید به بونوچی، در مورد مدت قرارداد نبوده بلکه آنها می خواستند با همان مدت، رقم آن را کم کنند زیرا او عملا گزینه ششم خط دفاعی حساب می شد و گرفتن دستمزدی بالا برای گزینه ششم خط دفاعی، منطقی نبوده است. 

روزنامه چاپ تورین همچنین گزارش داد یوونتوس نسبت به صحبت های بونوچی واکنشی نداشته اما نماینده الگری چندین تناقض را در صحبت های مدافع ایتالیایی می بیند. بر اساس این گزارش، بونوچی باید آگاه بوده باشد که یوونتوس برای فصل 2023/2024 روی او حساب نمی کند زیرا فصل گذشته پس از بازی یوونتوس مقابل میلان، آخرین بازی خانگی فصل، این شانس به بونوچی داده شد تا با هواداران در استادیوم خداحافظی کند اما بونوچی این موقعیت را رد می کند؛ شاید به این دلیل که امید داشته الگری در پایان فصل اخراج شود. 

بونوچی در مصاحبه اش گفته بود حاضر بوده گزینه ششم خط دفاعی باشد اما در یوونتوس بماند. با این حال، گزارش شده مکس الگری طی فصل گذشته چندین بار ناچار شده با بونوچی صحبت کند. یکی از این صحبت ها در 5 مارس 2023، پیش از بازی خارج از خانه مقابل آاس رم بوده زیرا یوونتوس و الگری از رفتارهای بونوچی ناامید بوده اند. 

در آخرین بازی فصل گذشته در اودینه مقابل اودینزه، بونوچی در پایان گریه می کرد و این نشان می دهد که می دانسته زمانش در یوونتوس به پایان رسیده است. بر اساس این گزارش، مدافع 36 ساله ایتالیایی اصرار داشته تا در ترکیب اصلی قرار بگیرد زیرا می دانسته این آخرین بازی او در باشگاه خواهد بود. 

توتو اسپورت گزارش داد حتی در ماه می، یوونتوس به مدیر برنامه بونوچی، الساندرو لوچی اطلاع داده که او در فصل آینده در برنامه های باشگاه نیست اما بونوچی مدعی است در ابتدای تابستان یوونتوس ناگهان او را از لیست خط زده است. باید دید واکنش بونوچی در ادامه چه خواهد بود. امروز الگری در کنفرانس خبری اش پیش از بازی در مورد صحبت های بونوچی گفت:

سریال‌های آبکی در کانال ۵ پخش می‌شوند اما من علاقه‌ای به تماشای آن‌ها ندارم. برای بونوچی بهترین‌ها را آرزو می‌کنم. او به تیمی پیوسته که در لیگ قهرمانان اروپا حاضر است، موضوعی که با جاه‌طلبی او هم‌خوانی دارد. چیز بیشتری برای گفتن ندارم. لئوناردو هیچ درگیری در داخل باشگاه ایجاد نکرد. ما این تصمیم را گرفتیم و این بخشی از زندگی است. بونوچی به من گفته دروغگو؟ دوستانم هم مرا پینوکیو صدا می‌زنند.

source
عطر تلخ و خنک مردانه

توسط varzeshikhabari