وقتی حجت کریمی در برنامه شب های فوتبالی به استقلال تاخت، مهدی هژبری معاون باشگاه استقلال روی خط برنامه آمد و ضمن دفاع از این باشگاه، خطاب به هواداران استقلال گفت: یکی از مشکلات استقلال همین است که مدیران این باشگاه استقلالی نیستند و وقتی از استقلال می روند، سکوت نمی کنند تا باشگاه آرامش داشته باشد.

به گزارش طرفداری، این حرف واکنش تند پندار توفیقی، معاون سال های نه چندان دور استقلال را به دنبال داشت. پندار توفیقی که رد پایش در برخی صفحه های مجازی مخالف استقلال دیده می شود، از هژبری بابت دفاع از مدیرعامل فعلی استقلال انتقاد کرد. البته انتقاد او ریشه در همین حرف های معاون ارتباطات باشگاه استقلال دارد؛

به پرسپولیس نگاه کنید؛ گرشاسبی، ایرج عرب، جعفر سمیعی، طاهری، مجید صدری، کدام شان بعد از این که از این باشگاه رفتند علیه پرسپولیس حرف زدند اما متاسفانه مدیرانی به استقلال می آیند که استقلالی نیستند و همین که از استقلال می روند درباره باشگاه حرف می زنند و اجازه نمی دهند استقلال در آرامش باشد.

معاون باشگاه استقلال پرسپولیسی بود

اتفاقا پندار توفیقی که حالا از حرف های مهدی هژبری آشفته شده و به او حمله کرده است، یکی از همان کسانی است که درباره اش می گفتند پرسپولیسی است و روی باخت استقلال شرط می بست.

اولین بار میرشاد ماجدی، در شهریور ماه سال 97 در گفتگو با مهدی همدانی، خبرنگار خبرورزشی اعلام کرد؛ مدیر استقلال در دربی روی برد پرسپولیس شرط می‌بست.

افشاگری میرشاد ماجدی علیه پندار توفیقی

پس از آن که پندار توفیقی در یک گفتگوی غیر مودبانه به اهالی فوتبال توهین کرد و گفت از من درباره نفت بپرسید و فوتبالی ها ارزش حرف زدن ندارند (پندار توفیقی: فوتبالی‌ها ارزش جواب دادن ندارند؛ نتایج استقلال را دنبال نمی‌کنم) میرشاد ماجدی که به شدت از او شاکی بود فاش کرد پندار توفیقی پرسپولیسی بود و حتی وقتی به عنوان معاون استقلال فعالیت می کرد روی برد پرسپولیس در دربی ها شرط می بست.

قلعه نویی متهم می کند؛ پندار توفیقی عامدانه استقلال را تقویت نمی کرد

سپس نوبت به امیر قلعه نویی رسید که این موضوع را افشا کند، اولین بار میرشاد ماجدی این حرف را در گفتگو با خبرورزشی مطرح کرد و گفت: توفیقی وقتی معاون باشگاه استقلال بود، روی برد پرسپولیس در شهرآورد شرط می‌بست. امیر قلعه‌نویی هم می‌گوید: «آدمی که روی برد پرسپولیس شرط می‌بست، به نظر شما به استقلال کمک می‌کرد؟ حالا متوجه می‌شوید چرا تیموریان و قاضی از استقلال رفتند و چرا محسن مسلمان با این که برای بستن قرارداد به باشگاه آمده بود، استقلالی نشد!» امیر قلعه‌نویی، توفیقی را متهم کرده عامدانه استقلال را تقویت نمی‌کرد. (واکنش قلعه‌نویی به شرط بندی معاون استقلال روی برد پرسپولیس)

استقلالی ها: پندار توفیقی خیانت کرد

پندار توفیقی هیچ محبوبیتی در استقلال نداشت و بازیکنان و مربیان و پیشکسوتان استقلال به شدت از او شاکی بودند، آنچه در ادامه می بینید تنها نمونه هایی از مخالفت آشکار پیشکسوتان، مربیان، مدیران، بازیکنان و حتی بازیکنان خارجی استقلال با پندار توفیقی است که انگار یادش رفته چه حرف هایی درباره فوتبال و استقلال زده بود و حالا به هوای این که حافظه تاریخی هواداران استقلال ضعیف است می خواهد با هزینه در فضای مجازی و فحاشی به مدیران فعلی باشگاه استقلال، خودش را یک استقلالی جا بزند غافل از این که استقلالی ها خوب به یاد دارند او وقتی معاون باشگاه استقلال بود در دربی روی برد پرسپولیس شرط می بست!

نوری، پیشکسوت استقلال: خیانتی که توفیقی به استقلال کرده، هیچ فرد دیگری در این تیم نکرد!

محمد نوازی: بازیکنان استقلال باید آرامش داشته باشند؛ مقصر کسانی هستند که امثال توفیقی را به فوتبال آوردند

بویان نایدنوف: بدشانس بودم که در دوران مدیریت توفیقی به استقلال آمدم

منزوی، قائم مقام سابق استقلال: کسانی که توفیقی را به استقلال آوردند باید جواب پس بدهند

پیروز قربانی: برای کسانی که توفیقی را به استقلال آوردند، متاسفم / توفیقی خیلی بیجا کرد به استقلال آمد!

source
عطر تلخ و خنک مردانه

توسط varzeshikhabari