در اولین روز از رقابت‌های قهرمانی جهان تکواندو ناشنوایان که به میزبانی کشورمان در حال برگزاری است، تیم پومسه زنان و مردان ایران بر سکوی قهرمانی ایستادند.
 به گزارش ایسنا، در اولین روز از رقابت‌های قهرمانی جهان تکواندو ناشنوایان که امروز یکشنبه ۳۰ آبان به میزبانی کشورمان برگزار شد، تیم پومسه کشورمان در بخش انفرادی و تیمی زنان و مردان در جایگاه قهرمانی قرار گرفتند.
 در پایان مسابقات پومسه مردان که با حضور کشورهای کره جنوبی، روسیه، تایلند، ایران، اکوادور، ترکیه و اوکراین در خانه تکواندو برگزار شد، تیم پومسه ایران اول شد، ترکیه در جایگاه دوم قرار گرفت و تیم های پومسه روسیه و کره جنوبی بر سکوی سوم ایستادند.
در بخش انفرادی این رقابتها نیز مرتضی رضاصفت از ایران قهرمان شد، تیم پومسه کره در جایگاه دوم قرار گرفت و محمود اکبری حمیدی از ایران به همراه ورزشکار کره جنوبی در جایگاه سوم ایستادند.
همچنین‌ در بخش پومسه انفرادی و تیمی زنان نیز که با حضور ورزشکاران کشورهای کره جنوبی، روسیه، ایران، ترکیه، اوکراین و قزاقستان در خانه تکواندو برگزار شد، در پایان این رقابتها تیم پومسه ایران اول شد، ترکیه در جایگاه دوم ایستاد و روسیه و کره جنوبی بر سکوی سوم قرار گرفتند.
در بخش انفرادی نیز مریم خدابنده از ایران قهرمان شد و ورزشکاران کره و روسیه دوم و سوم شدند.
انتهای پیام

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.