Jump to navigation
مصدومیت‌های تمام‌نشدنی پل پوگبا نه تنها هواداران، بلکه مدیریت یوونتوس را هم خسته کرده است
طرفداری | پل پوگبا در حال سپری کردن بدترین فصل فوتبالی‌اش است و مصدومیت‌های ریز و درشت باعث شده او نتوانسته هیچ تاثیری در یوونتوس داشته باشد.
پل پوگبا به دلیل دیر رسیدن به جلسه تمرینی پیش از بازی با فرایبورگ، تنبیه شد و ماسیمیلیانو الگری تصمیم گرفت او را به دلیل احترام نگذاشتن به تیم، از لیست مسابقه خط بزند. سرمربی یوونتوس در نشست خبری پیش از بازی با سمپدوریا گفت پوگبا در دسترس است و بازی خواهد کرد اما در روز مسابقه، این هافبک فرانسوی بار دیگر مصدوم شد.
الگری قصد داشت 30 دقیقه به پوگبا بازی دهد اما او حین تمرین ضربات آزاد از ناحیه عضله نزدیک‌کننده ران آسیب دید و به گفته سرمربی یووه، او دو بازی آتی برابر فرایبورگ و اینتر را از دست می‌دهد. هم‌اکنون پوگبا وارد جی مدیکال شده تا شدت آسیب‌دیدگی‌اش مورد سنجش قرار گیرد اما مصدومیت این عضله به احتمال زیاد او را برای یک ماه دور از میادین نگه خواهد داشت. پوگبا از 37 مسابقه این فصل در 34 مسابقه غایب بوده و مجموع زمان بازی‌اش فقط 25 دقیقه بوده است. این مصدومیت تازه پوگبا، باعث نگرانی و آزرده‌خاطر شدن باشگاه یوونتوس شده است.
یوونتوس با دادن پیراهن شماره 10 و دستمزد سالانه 8 میلیون یورویی همراه با 2 میلیون یورو پاداش، سرمایه‌گذاری مهمی روی پوگبا انجام داده بود اما از این سرمایه‌گذاری هیچ بازدهی‌ای دریافت نکرده است. دستمزد دریافتی این هافبک 30 ساله دقیقا همان دستمزدی است که یوونتوس قصد داشت به پائولو دیبالا بدهد اما مصدومیت‌های فراوان یکی از بهانه‌های یووه برای تمدید نکردن قرارداد این مهاجم آرژانتینی بوده است. این موضوع برای باشگاه یوونتوس حالا یک تناقض بزرگ است چرا که پوگبا همین حالا از لحاظ آمادگی بدنی بسیار بدتر از دیبالا بوده است. در تابستان 2022 تصور می‌شد پوگبا قرار است نماد جدید یوونتوس باشد اما حالا آینده او در این باشگاه مبهم شده است!
یوونتوس پیش‌تر سعی کرده بود این هافبک فرانسوی را از دریافت پاداش‌های تیمی محروم کند اما حالا با این مصدومیت جدید، مدیریت یووه به قطع همکاری با پوگبا می‌اندیشد. در تابستان احتمال دارد او تنها پس از یک سال از جمع سیاه‌وسفیدها جدا شود که البته این موضوع برای یوونتوس ضرر مالی خواهد داشت. اگر این غیبت‌های پوگبا تا پایان فصل ادامه‌دار شود، ممکن است یوونتوس این ضرر را به جان بخرد و راه‌حلی را انتخاب کند که به سود تمام طرفین باشد.
گزارش فابیانا دلاواله از گاتزتا دلو اسپورت
اخبار داغ
بندازش پاریس جنعشون جور بشه
به نظرم که حداقل تا زمستوت سال بعد بش فرصت میدن
همون شماره ٦ هم از سرش زياد بود
شماره ١٠ رو نجس كرد
مثل شزني كه شماره ١ رو نجس كرد
دنیا واقعا بالا و پایین داره
فصل 2013-2014، یووه در اوج قدرت بود، پوگبا‌ی جوان رایگان جذب شده هم در اوج درخشش و کارایی، تو جام جهانی 2014 هم خیلی خوب بازی کرد.
حالا الآن یووه تو بحران، پوگبا هم شده خرید گرون و توی پاچه.
همیشه ازین میمون متنفر بودم. دلقک
بنداز به پاریس (سرزمین ارازل)
اینم مثل بیل میمونه :)) نگید هازارد که هازارد بیچاره هیچ حاشیه ای نداره، این میره اسکی مثل بیل که همش گلف بود بعد واسه بازیا تیمشون مصدومن
مرد شیشه ای !
دو سه تا بازی خفن تو منچستر کرد، ترکیبش با زلاتان خوب درومد
در کل نهایتا 30 میلیون یورو می‌ارزید
این اصن امسال بازی کرد ؟
کلا یه ۲۰۱۵ خوب بود بعد شدید به یونایتد فرو شد بعدشم یونایتد انتقام گرفت از یووه 😂😂
نخندید ولی منچستر بین پوگبا و مورینیو پوکبارو انتخاب کرد در حالی که مورینیو ۳ جام با منچستر گرفته بود
دیبالای حداقل به ظاهر با غیرت رد کنی پوگبای تن لش بگیری
چه مدیریت افتضاحی
با وراتی چنج بدین
بعد پاریس میخواد اینو با وراتی طاق میزنه
واقعا تو کله‌ی مدیرای پاریس پهنه
این بازم مصدوم شد؟ 😐
آخه کی رو یه چنین بازیکنی سرمایه گذاری میکنه
مدیرها واقعن نمونه ان
حرمت شماره ۱۰ رو زیر سوال برد
زور میاد پیرهنی که تن الکس و حتی تن دیبالا بوده رو تن این مفتخور باشه
خدایی اینو ببرید پی اس جی در و تخته جور شه
چه کورس سنگینی میشه بین پوگبا و نیمار
مورینیو خطاب به پوگبا
تو یک ویروس هستی
به نظرتون نیمار دلقک تره یا پوگبا؟

source

توسط varzeshikhabari