Jump to navigation
سرمربی منچسترسیتی در مورد وضعیت ارلینگ هالند اخبار جدیدی دارد.
پپ گواردیولا از وضعیت منچسترسیتی پیش از جدال با لسترسیتی می گوید.
طرفداری | به گزارش منچسترسیتی فردا از ساعت 15:00 به وقت تهران قرار است مهمان لسترسیتی باشد. پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی در کنفرانس مطبوعاتی پیش از این بازی حضور یافت و در مورد مسائل پیرامون این باشگاه از جمله مصدومان و … صحبت کرد. شرح صحبت های گواردیولا را در ادامه می خوانید: 
وضعیت هالند؟ او احساس بهتری دارد اما امروز بعد از ظهر هم تمرین خواهیم داشت و وضعیت او را طی ساعت های آتی بررسی خواهیم کرد. از وضعیتش آگاه خواهد شد و پس از آن تصمیم خواهیم گرفت. همه به خوبی تمرین کرده اند و باید منتظر تمرین بعدی باشیم تا در مورد بازی تصمیم بگیریم.
فرم تیم نگران کننده است؟ نه، من همیشه در بازی های خارج از خانه خوب بوده ام و در بازی های خانگی هم بهتر بودم. مقاطعی در طول فصل پیش می آیند که به مشکل می خوریم اما این هم طبیعی است، نقاط قوت زیادی داریم.
سرمربی منچسترسیتی ادامه داد:  
تقابل با لسترسیتی؟ بازی بسیار دشواری خواهد بود. ما فصل قبل به بهترین نسخه از آنها برخوردیم. رتبه آنها در جدول اهمیتی ندارد، جدال با لستر همیشه با توجه به کیفیت آنها دشوار و سخت است. مخصوصا با سرمربی باتجربه ای که روی نیمکتشان می نشیند. راجرز را تحسین می کنم، مخصوصا در مواقع سخت. او دقیقا می داند که تیمش به چه چیزی نیاز دارد. وقتی همه چیز رو به راه پیش می رود، سرمربی بودن کار سختی نیست اما عیار یک سرمربی در شرایط دشوار مشخص می شود. انتظارات در لسترسیتی همیشه بالا است. به نظر من آنها در حال بازگشت به فرم خوبشان هستند. 
پپ گواردیولا گفت:  
واکر و فیلیپس؟ هر دوی آنها روز به روز بهتر می شوند اما هر دو همچنان دور از میادین هستند. آمدن آلوارز به جای هالند به زمین؟ مشخصا اگر ارلینگ آماده نباشد، آلوارز گزینه اول ماست. او می تواند در پست 9 کاذب بازی کند اما بعید می دانم از چنین سیستمی استفاده کنیم. او هم اگر هر بازی فیکس بازی کند، گل می زند، شاید نه به اندازه ارلینگ اما قطعا گل می زند.
سرمربی سیتیزن ها در نهایت افزود:  
اضطراب بازیکنان به خاطر در پیش بودن جام جهانی؟ بعید می دانم، من نمی توانم ذهن آنها را بخوانم. نمی توانم در این خصوص صحبت کنم اما مشخصا همگی یک چشمشان به جام جهانی است. متاسفانه بازیکنان زیادی مصدوم شده اند و جام جهانی را از دست می دهند. این ضربه بزرگی برای آنها است اما نمی دانم. تنها دو هفته تا پایان مسابقات باشگاهی زمان مانده و قرار است تمام تلاشمان را انجام دهیم و سعی کنیم که مصدوم ندهیم. وقتی تمرکزتان را از دست بدهید، آن موقع است که در خطر قرار می گیرید.
اخبار داغ 

source

توسط varzeshikhabari