Jump to navigation
پپ گواردیولا اعلام کرد منچسترسیتی دیگر خریدی در این تابستان نخواهد داشت.
طرفداری | پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی پس از پیروزی تیمش مقابل بورنموث در هفته دوم لیگ برتر، در کنفرانس خبری حاضر شد و در مورد این دیدار و عملکرد بازیکنان خود صحبت کرد. پپ گواردیولا در این کنفرانس خبری گفت:
به عنوان یک تیم عملکرد بسیار خوبی داشتیم. بورنموث در خط دفاعی ساختار فوق العاده ای داشت اما آن ها نه تنها در خط دفاعی، بلکه در خط حمله نیز همین طور بودند. ما بازی را خیلی خوب شروع کردیم، سه یا چهار کرنر زدیم و شانس هایی داشتیم. بعد از این که یک یا دو گل به ثمر رساندیم، آن ها دیگر تمایلی به حمله کردن نداشتند و باید صبر می کردیم. این مسئله به دلایل بسیاری آسان نیست. باز هم می گویم، عملکرد بسیار خوبی داشتیم.
ارلینگ هالند؟
سخت ترین کار در دنیا وقتی است که شما مهاجم هستید و مقابل یک خط دفاعی با سه مدافع میانی و سه هافبک مرکزی قرار می گیرید و شما در وسط این خط هستید. با موارد این چنینی زیادی مواجه خواهیم شد اما همه چیز زمان می برد. با کیفیتی که ما داریم، شرایط را برای او فراهم خواهیم کرد.
کوین دی بروین؟
وقتی در مونیخ بودم، او در وولفسبورگ بود و بهترین بازیکن بوندسلیگا بود. او قبل از حضور ما در منچسترسیتی نیز بازیکن بسیار خوبی بود و بعد از ما نیز خوب خواهد بود. گل او واقعاً خوب بود. در این سبک شوت ها فضایی وجود ندارد، گل او فوق العاده بود. کوین عملکرد فوق العاده ای داشت، پاس گل فودن را نیز او ارسال کرد. مقابل بورنموث چنین چیزی سخت است، آن ها در محوطه دفاع می کنند و خط دفاعی خود را خیلی خوب حفظ می کنند.
خریدهای بیشتر در این تابستان؟
نه، فکر نمی کنم.
اخبار داغ 
عالی بودیم این دو هفته به شدت منسجم و عالی همینطور ادامه بدید هالند محشر بوده تا ابنجا
این جمله رو کجا شنیدم قبلا
برووو گمشوووو باباااااااااا
بزار بااااد بیاد بابااااااا
احتمال 90 درصد پپ فصل آخرش هست و ماه عسل 7 ساله سیتی هم به پایان نزدیک میشه
کوین عالیه
اوه اوه عجب عکسی
پپ
بیا یوونتوس. انگلیس رو فتح کردی. وقتشه بزرگترین تیم ایتالیا رو متحول کنی. فقط پپ میتونه آنیلی رو مجاب به تغییرات اساسی کنه.
پپ گواردیولا
سیاه چاله ی نبوغ و افتخار
بهترین در تاریخ
رفیق روزهای خوب
رفیق خوب روزها
فقط تمدید پپ میتونه رفتن برناردو رو بشوره ببره
پپ عشقی 💗🥲
بدون تو امکان پذیر نیست این موفقیتا و خوب بازی کردنا ❤
با تمدیدت خوشحالمون کن
فودن با یه پاس میتونست شب قشنگتری رو برای سیتیزن ها رقم بزنه بار اولش نیست خودخواهی میکنه توی سی ال یقمون رو میگیره باید پپ گوشمالیش بده که با تعویضش بهش فهموند.
اینکه خرید نداریم فاجعه هست با سه تا دفاع کناری چهارتا دفاع وسط و کلا ده تا بازیکن برای شش پست جلو فصلمون خیلی ریسکی میشه کافیه از اون ده تای جلو(رودری و گوندوغان و برناردو و فلیپس و دیبروینه و ماحرز و فودن و گریلیش و هالند و آلوارز) سه تا شون همزمان مصدوم بشن یا واکر و کانسلو مصدوم بشن کلا بگا میریم.
حالا توی این شرایط بارسایی ها امیدوارن سیتی برناردو هم آخر فصل نقل وانتقالات بهشون تقدیم کنن فقط حماقت یه تیم باعث این انتقال میشه که این حماقت رو توی مدیران سیتی نمیبینم.
پپ میمونه یا میره؟
اگه بره مقصدش کجا میتونه باشه بنظرتون؟
سیتیزنا عشق کنید با این تیم اسکواد و مربی
دیشب هم پپ تاکید کرد، دیگه خریدی نداریم.
گومز اخرین خریدمون هست.
به بازیکنای اکادمی مثل پالمر،ریکو،اسبراند بیشتر بازی میدیم.
..
پس دیگه خبری از خرید پاکتا،نوری نیست.
پس احتمال زیاد برناردو هم میمونه
احتمالا سال بعد وینگر و یک جانشین برای برناردو میخریم.
دفاع چپ آندرلخت رو نمی‌خرید ؟
ترازتون مثبته برای چی خرید نمیکنید ؟
مخت تاب داشت زینچنکو رو فروختی :/
ناموسا تمدید کن سید
شیرت تو قلبم تمدید کن
وضع یونایتدو میبینم میترسم
همینطور سبک بازی تیمای دیگه لیگ
من ترجیح میدم یه سال از بازی تیمم لذت ببرم حتی سی ال نگریم تا این که مث بقیه تیما نود دقیقه بازی تیم مورد علاقم شخمکی باشه مث میخی باشه که وسط سر میکوبن
هالند رو باید تغذیه کنن حس میکنم بازیکنا یکم بیش از حد خودخواه نشون دادن تو این بازی مخصوصا فودن اگه پاس داده بود هالند یه گل زده بود پپ هم خیلی عصبانی شد سر این حرکتش هرچند که هالند با ۸ تا لمس توپ تونست کار خودشو بکنه
پپ جان از زمین‌های خیس و بارانی و هواداران پرشور تیم های جزیره نترسیدی که قهرمانیت از هفته اول مشخصه. 🤔😊
گوندوغان عشق کردم باهاش واقعا عالی کار کرده این دو بازی گل پاس گل همه چی داده.
هالند و گوندوغان این دو بازی گره بازیارو برامون بازی کردن یه تنه

source

توسط varzeshikhabari