حمیدرضا صدر از همان کودکی دیوانه‌وار به فوتبال عشق می‌ورزید و فوتبالی‌های ایران او را نه به عنوان یک کارشناس بلکه به مثابه یک عاشق و مجنون که هنرمندانه از معشوقش می گوید و می نویسد به یاد دارند.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ سال هاست که قاب ورزشی تلویزیون ایران وزنه سنگین خودش را از دست داده و جای خالی یک هوادار عاشق در آن دیده می شود اما همه به دلنوشته های گاه و بی‌گاه او دل خوش کرده بودند و خوشحال بودند پسر روی سکوها هنوز هم کنار آن ها فوتبال می بیند و می توانند خاطرات خوششان را با او به اشتراک بگذارند اما چند هفته بعد از انتشار خبر بیماری او صبح جمعه خبرتاسف‌باری درخصوصش منتشر شد: حمیدرضا صدر درگذشت
صدر با آن چهره یخی که کمتر پیش می آمد حتی از او لبخندی ببینیم چنان در دل هواداران فوتبال جا خوش کرده بود که فوتبال دیدن کنار او مزه دیگری داشت حتی اگر تنها راه ارتباطی با مردی که دست هایش هم صحبت می کرد، همان جعبه جادویی بود. عاشقان فوتبال با حمیدرضا صدر ثابت می کردند که آدم حسابی ها هم طرفدار فوتبال هستند؛ مردی که زیباترین و عاشقانه ترین تعبیرهایش را از ته دل برای مستطیل سبز نوشت.
… و نمی  داند همان پوچ بودن بیشترین شاعرانگی را برای فوتبال رقم زده. نمی داند می شود با پوچ بودنش خستگی از تن به در کرد و از شاعرانگی اش لذت برد.. (حمیدرضا صدر از کتاب پسری روی سکوها)
ما از شما کاربران خبرآنلاین خواستیم تا نظرات خود را درباره حمیدرضا صدر برایمان کامنت کنید.
در ادمه به چند پیام شما می پردازیم:
تحلیل های منحصربفرد او با رنگ و بوی اجتماعی، فرهنگی و انسانی، به راستی گوش نواز بودند. روحش شاد
هیچوقت نظریات کارشناسی رو قبل دیدار الکلاسیکو بین ریال مادرید و بارسلونا در برنامه ۹۰ یادمون نمیره با چه هیجان و مهارتی و نیز اطلاعات کامل مسایل اجتماعی و فوتبالی بیان میکرد
افسوس و صد افسوس که جامعه ی ورزشی ایران بویژه طرفداران فوتبال از دیدن چهره آرام و صبور و از شنیدن حرف های دلنشین و نظرات استادانه و تحلیل های کارشناسانه و تعابیر زیبا و منحصر به فرد شما استاد بزرگوار محروم شد.روح بلندت قرین رحمت واسعه الهی که قطعا اینگونه خواهد بود چه خداوند بزرگ روح انسان های بزرگمنش را در جوار رحمت گسترده خویش سکنی می دهد.
یادش بخیر و روحش شاد آنقدر با احساس و با تمام وجود از فوتبال حرف می زد که ادما را چارمیخ سرجایشان می نشاند و واقعا بلد کار بود و اطلاعاتش دقیق خداوند بیامرزدش
روحت شاد دکتر صدر عزیز. هیچ کارشناس فوتبالی نمیتونست مثل دکتر صدر با تحلیل های بینظیرش ما رو میخکوب کنه. شنیدن صحبتاش حتی از دیدن خود مسابقه فوتبال لذت لخش تر بود. حیف و صد حیف که دیکه نیست بین ما…

256 251
گردشگری از جمله صنایعی است که بیشترین آسیب را از همه گیری کرونا در جهان و ایران متحمل شده است. برخی برآوردها نشان می دهد  بخش گردشگری ایران که بیش از ۹۰ درصد آن مردمی است، در طول ۱۸ماه گذشته حداقل ۳۰هزار میلیارد تومان زیان متحمل شده است. این زیان در حالی است که دولت روحانی در واکسیناسیون عمومی کرونا بسیار ضعیف عملکرده و عملا چشم انداز روشنی از چرخش دوباره ی گردشگری وجود ندارد.
نظر به استقبال شرکت کنندگان در دوره های غیرحضوری و همچنین آشنایی با مزایای این مدل آموزشها ویژه مدیران پرمشغله احساس می‌شود آموزش‌های غیرحضوری در دوران پسا کرونا نیز به یک شیوه متداول در کنار آموزشهای حضوری ادامه خواهد داد.
تمامی حقوق این سایت برای خبرآنلاین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 khabaronline News Agancy, All rights reserved

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.