تهران – ایرنا – مرتضی قیاسی، فریبرز بابایی و محمدحسین محمدیان نمایندگان وزن‌های ۶۵، ۷۴ و ۹۷ کیلوگرم تیم کشتی آزاد نیروهای مسلح ایران در پیکارهای ارتش‌های جهان مقابل حریفان به برتری رسیدند. نمایندگان وزنهای ۵۷ و ۸۶ کیلوگرم کشورمان نیز مغلوب حریفان شدند.
به گزارش ایرنا، مسابقات پنج وزن نخست سی و پنجمین دوره رقابت‌های کشتی آزاد نظامیان جهان (سیزم) از ساعت ۱۰ امروز (یکشنبه) در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تهران در حال برگزاری است.
نتایج نمایندگان کشورمان تاکنون به شرح زیر است:
در وزن ۵۷ کیلوگرم که به صورت دوره‌ای و با حضور ۵ کشتی‌گیر برگزار می‌شود، احمد محمدنژاد جوان در دور اول با نتیجه ۴ بر ۳ مغلوب عظمت توسکایف دارنده طلای جوانان جهان و قهرمان اروپا از روسیه شد.
در وزن ۶۵ کیلوگرم که که به صورت دوره‌ای و با حضور ۵ کشتی‌گیر برگزار می‌شود مرتضی قیاسی در دور اول با توجه به حاضر نشدن کامارا معروف از گینه به پیروزی رسید.

در وزن ۷۴ کیلوگرم فریبرز بابایی در دور نخست با نتیجه ۱۱ بر صفر جلال المردینا از سوریه را مغلوب کرد. وی در دور بعد نیز کامیل ریبسکی از لهستان را از پیش رو برداشت.
در وزن ۸۶ کیلوگرم هادی وفایی‌پور پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف آرتور نایفونوف دارنده برنز المپیک و جهان از روسیه رفت و با نتیجه ۳ بر صفر شکست خورد. نایفونوف طی این سال‌ها همواره مغلوب حسن یزدانی شده است.
در وزن ۹۷ کیلوگرم که ۷ نفر حضور دارند، مسابقات در دور گروه سه و چهار نفری و به صورت دوره‌ای برگزار می‌شود که محمدحسین محمدیان در گروه B در دور اول مقابل سیلیا توماس از گینه با نتیجه ۱۲ بر صفر به پیروزی رسید و در دور بعد به مصاف اریک ژی‌اویف از روسیه می‌رود.
تهران- ایرنا – مسابقات قهرمانی تکواندو ناشنوایان جهان در بخش پومسه…
تهران- ایرنا- فدراسیون والیبال از اهداف و آرمان‌های خود در سه سال…
تهران – ایرنا – «فریبرز بابایی» آزادکار وزن ۷۴ کیلوگرم نیروهای مسلح…
تهران- ایرنا- رییس فدراسیون کشتی در احکامی جداگانه سرمربیان تیم‌های…
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.