Jump to navigation
خلاف اعتراض و نظرات بازیکنان و مربی رئال مادرید، کارشناسان داوری اعتقاد دارند که گل منچسترسیتی نباید مردود می‌شد
در چارچوب دور رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا، رئال مادرید در سانتیاگو برنابئو مقابل منچسترسیتی به نتیجه تساوی 1-1 دست یافت. با این حال حرف و حدیث‌های زیادی پیرامون گل تساوی سیتی به وجود آمده و اکنون این موضوع به جنجالی‌ترین صحنه دیدار رفت دو تیم تبدیل شده است.

طرفداری | پس از پایان بازی در شبکه بین اسپورت با استفاده از تکنولوژی سه بعدی سازی، مشخص شد توپی که برناردو سیلوا پیش از به ثمر رسیدن گل کوین دی بروین کنترل کرد، به بیرون از زمین رفته بود و باید یک اوت به سود رئال مادرید گرفته می‌شد. اما تشخیص این صحنه برای تیم داوری بازی بسیار سخت بود و در نهایت نیز دچار اشتباه شدند.

به همین خاطر سفید پوشان به مردود نشدن این گل بسیار اعتراض کردند و اعتقاد دارند که آرتور دیاز داور پرتغالی بازی باید این صحنه را از طریق VAR مورد بررسی قرار می‌داد. با این حال به گزارش مارکا، VAR نمی‌تواند چنین صحنه‌هایی را مورد بازبینی قرار دهد و به همین خاطر، این گل نیز نمی‌توانست مردود اعلام شود. پاول فرناندز به عنوان کارشناس داوری در گفت و گوی با رادیو مارکا در این‌باره گفت:
رئالی‌ها ادعا می‌کنند که توپ قبل از به ثمر رسیدن گل کوین دی بروین به بیرون از زمین رفته بود. اما نمی‌توان چنین صحنه‌ای را با VAR بررسی کرد زیرا پس از آنکه ادواردو کاماوینگا توپ را از دست داد، تیم انگلیسی حمله خود را از سر گرفت و VAR نمی‌تواند تا این اندازه برای بررسی یک صحنه به عقب بازگردد.
اما تنها این رسانه اسپانیایی و کارشناسش نیستند که گل منچسترسیتی را درست دانسته‌اند. کریستینا انکل کارشناس شبکه CBS نیز گل دی بروین را درست دانسته و در توضیح آن گفت:
از آنجایی که این اتفاق هنگام حمله منچسترسیتی رخ نداده و همچنین مالکیت توپ پس از آن برای مدتی به دست رئال مادرید افتاد و سپس به سیتی رسید، نمی‌توان آن را با VAR بررسی و مردود اعلام کرد.
گفتنی است بازی برگشت دو تیم چهارشنبه هفته آینده در استادیوم اتحاد برگزار خواهد شد.
اخبار داغ
بازی رئال و سیتی حداقل از اون بازی بولد شده سیتی و لیورپول جذاب تر بود هر چند این بازی رو هم خیلی بولدش کرده بودن به هرحال جذاب بود
شما فکر کنید توپ از عرض زمین بیرون بره ولی داور به اشتباه کرنر بگیره توپ به دروازه بان برسه و از اونجایی که شروع مجدد نیست پرس میشه و گل میخوره در صورتی که اگه ضربه دروازه بود راحت شوت میزد و توپ دورمیشد
چون وی ای ار نمیتونه چک کنه گل درست بود
چ حرفیه اخه انگار با بچه طرفید
اخه احمقا داور اشتباه کرد .کمک داور توپ رو بیرون بود باید اوت میگرفت .کمک داور باید میفهمید کل توپ بیرون
به یه بارسایی میگن با دکل جمله بساز میگه دوست دارم سیتی قهرمان بشه میگن توی این جمله دکل نبود
مگیه آخه روش نشستم
لامصبا گنگ شون بالاست
انسجام و حفظ کردن دفاع منچستر سیتی خوب نبود همون در گًل اول مشخص شد که توپ کاماوینگا رو نزد و باعٹ گُل خوردن سیتی شد منچستر سیتی چونکه مالکانه بازی میکنه اصلأ نباید اجازه ی ضد حمله بدهد رئال مادرید به بیشتر تیمها از همون ضد حملات ضربه زده
اصلا این صحنه به کنار تمام ۵۰-۵۰ ها و خطاهارو هم به نفع سیتی سوت زد یه بازیکنی مثل رودری هم که انگار مصونیت داشت هرچی خطا میکرد یه کارت زرد نمیگرفت. اون کارت زرد حتی برای برگشت هم مهم بود چون تو بازی برگشت نمیتونه همینجوری خطا کنه و فینال محروم بشه. کلا اینکه یه داور ناشناخته رو میذارن برای این بازیه سنگین مشخصه یه قضیه ای پشتش هست چون داور اسم و رسم دار و مشهور نمیاد خودش رو خراب کنه ولی این داوره اصلا اسمی نداشته که بخواد خراب بشه دستورات بالا رو راحت اطاعت میکنه و بازی رو درمیاره.
جفت تیما مثل پارسال نبودن انصافا
نتیجه ی مساوی عادلانه بود
ولی من فکر میکردم بازی پر گل تر بشه
اشتباه اشتباهه و گل باید مردود میشد به همین راحتی
اینکه بعضیا میگن توپ بعدش برای لحظه ای رسید به کاماوینگا بهانه ای مسخره و غیر منطقی هستش
رئالیا سر ی گل که مشخصه نباید مردود می‌شده چه سر صدایی میکنن، این چن ساله که همش داوریا ب نفعتون بوده کرکر خنده راه انداخته بودین!! برفرض مثال اصلا این گل مردود میشد، اینکه داور ب ضررت سوت بزنه وقتی وار هس چه مزه ایه؟ بارسا این فصل ۷۰-۸۰ درصد دلیل حذف شدنش داوری بود! هند دومفرایز، پنالتی دیویس، گلی که ب اشتباه تو سن سیرو مردود شد! چطور چشاتون اینارو نمیدید لیگ اروپا لیگ اروپا میکردین الان شاکی این؟! اصن از بازی دیشب تیمتون لذتم بردین؟! نیمه اول که هواپیما گذاشته بودین جا اتوبوس باز قهرمان که شدین میگین ما شایسته بودیم! این تیم شایسته تو برنابئو باید اینطوری بازی کنه؟
از ۵ تا سی ال اخر قهرمان قلابی اروپا ۳ تاش نا ب حق بوده
سلاخی بایرن دو فصل متوالی
پنالتی دقیقه ۹۳ بن عطیه ک با وار رد میشد
گل راموس تو فینال
گل فاجعه دوناروما فصل پیش
با این که کاملا گل صحیح بود چون بعد از اون اتفاق صاحب توپ رعال شد و شاید کاماوینگا پاس گل میداد و گل پذیرفته میشد
خب توپ برگشت دست سیتی و گل رو زد
هیچ ادعایی نمیتونه باشه که سیتی گلش مردود بوده
هرچند اگر ۲۰۰ بازی پنالتی برای تیم حریف های رعال یا یووه بگیرن تازه یکم عدالت برقرار شده
اگه از امروز تا ۱۰ سال آینده همینطور الکی یه پنالتی به همه ی حریفای رئال بدن
اون موقع شاید بشه گفت
رئال در مجموع داوری به سمتش نبوده
مسخره‌س!
یادمه یه بار بازی اینتر با یه تیمی بود، لوکاکو این طرف گل زد بعد وار واسه تیم حریف پنالتی گرفت چون قبل گل اینتر، تو محوطه جریمه‌شون خطا کرده بودن!
صحنه دیشب که همه‌ش بیست ثانیه بود اختلاف زمانی دو صحنه!
بعدشم توپ که بره بیرون یعنی بازی باید متوقف بشه، چه فرقی می‌کنه توپ دست کدوم تیم بوده؟ مهم اینکه قبل بثمر رسیدن گل توپ اوت شده و همون توپ بدون اینکه بازی متوقف بشه رفته تو گل !
حالا دیگه مهم نیست، درست یا غلط اتفاق افتاده
شرایط بازی برابر بودبه نظرم سیتی اگه تو این موقعیت نبود جور دیگه گل میزد، حتب بازیکن ها هم براشون مهم نیست که چی شده، سوال میپرسن جواب میدن، همه گذشتن از این داستان، ولی ماها نه،
این اخبار چه اهمیتی داره
۲۰۱۶-۱۷-۱۸ با فجایع داوری قهرمان شدن
کونشون برا یه گل مشکوک میسوزه
نباید خیلی به این داستانا اهمیت داد.
زِر مفت
این تعدادی که الان لایک کردن کافی بود صحنه برعکس میشد همه دیس میدادن و می گفت نه آقا باید مردود میشد👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻

source

توسط varzeshikhabari