مدافع استقلال می‌گوید اعتراض به داوری برای آوردن سیستم کمک داور ویدیویی است که این کار داور را هم ساده‌تر می‌کند.
به گزارش ایسنا، روزبه چشمی، هافبک دفاعی تیم فوتبال استقلال پس از برتری یک بر صفر تیمش برابر هوادار اظهار کرد: بازی پایاپایی بود و توانستیم ۳ امتیاز را بگیریم. به دلیل اخطارهای زیاد، کمی دست و بالم بسته بود و ۳ کارته بودم‌.
وی ادامه داد: ما هر هفته تلاش می‌کنیم که در بازی‌ها خوب نتیجه بگیریم و به جام جهانی هم برویم.
چشمی درباره برخورد اکرمی با نیمکت استقلال عنوان کرد: او تصمیم می‌گیرد که چگونه برخورد کند و فکر می‌کنم خوب سوت زد. می‌شود کمی مدیریت کرد و به هر حال تنش در فوتبال طبیعی است و تعداد زیاد کارت زرد و قرمز در یک بازی جذاب نیست. صحبت من با عارف هم چیز خاصی نبود. یک سری اشتباه‌های داوری در این چند هفته بوده است و بحث بیانیه این است که باشگاه تنها کاری است که می‌تواند انجام دهد. اعتراض ما این است که VAR را بیاورند که کار داور هم راحت تر می‌شوند. در فوتبال دنیا هم بعضی از خطاها از چشم داور به دور می‌ماند. هم بازیکنان و هم داور باید مراعات کنند که مفت کارت زرد و قرمز نگیریم.

بازیکن استقلال درباره تعطیلات لیگ توضیح داد: به جز ۳ بازی که در آزادی امتیاز دادیم، بقیه بازی‌ها خوب بودیم و چهارشنبه هم یک بازی حساس در سوپرجام داریم و امیدوارم بعد از آن دیدار هم با جام برگردیم. توافق بین ساپینتو و کی‌روش بوده که در اردوی تیم ملی باشیم و فکر می‌کنم ماندگار هستیم.
انتهای پیام

source

توسط varzeshikhabari