رئال مادرید در دیداری زیبا و تماشایی، چلسی مدافع عنوان قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا را از این رقابت‌ها حذف کرد.
به گزارش ایسنا، رئال مادرید بامداد چهارشنبه در چارچوب دیدار برگشت مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، میزبان چلسی بود که پس از ۱۲۰ دقیقه سخت و نفس‌گیر توانست چلسی را شکست دهد و به مرحله نیمه‌نهایی صعود کند تا حریف برنده دیدار منچسترسیتی و اتلتیکو مادرید شود.
رئالی‌ها با توجه به پیروزی ۳ بر یک در دیدار رفت، تصور نمی‌کردند که در این دیدار خانگی به مشکل بخورند اما نمایش خوب چلسی باعث شد که غافلگیر شوند. شاگردان آنچلوتی ابتدا در نیمه نخست و روی حرکت میسون مونت دروازه‌شان را باز شده دیدند و در ادامه، در نیمه دوم با به ثمر رسیدن گل‌های رودیگر و تیمو ورنر به حذف از لیگ قهرمانان اروپا نزدیک شدند.
البته رئال مادرید شانس هم آورد چرا که قبل از به ثمر رسیدن گل سوم چلسی، شاگردان توخل روی حرکت مارکوس آلونسو به گل رسیدند اما پس از بررسی VAR، مشخص شد که توپ لحظه‌ای به دست یا بند انگشت آلونسو برخورد کرده بوده که با چشم غیرمسلح قابل تشخیص نبود. به همین دلیل، این گل مردود اعلام شد.
با این حال رئال مادرید پس از چند تعویض آنچلوتی وضعیت بهتری پیدا کرد و در دقیقه ۸۰ روی ارسال فوق‌العاده مودریچ و ضربه تمام‌کننده رودریگو، بازی ۳ بر یک شد تا این دیدار در مجموع دو دیدار رفت و برگشت ۴، ۴ شود و وقت‌های اضافه تعیین‌کننده برنده بازی باشد.
اما در وقت‌های اضافه، روی توپ‌ربایی کاماوینگا و ارسال وینیسیوس جونیور، بنزما با ضربه سر تیر خلاص را به چلسی زد تا در نهایت رئال مادرید در مجموع با نتیجه ۵ بر ۴ برنده این دیدار زیبا و نفس‌گیر شود. چلسی پس از دریافت گل،‌ چندین بار می‌توانست بازی را با تساوی بکشاند اما بی‌دقتی مهاجمان این تیم و درخشش کورتوآ مانع از این کار شد.
انتهای پیام

source
[bartag]

توسط varzeshikhabari