Jump to navigation
سرمربی بارسلونا باز هم روی جمله «باید با واقعیت کنار بیاییم» تاکید کرده است. 
ژاوی هم به مانند هواداران بارسلونا از نتیجه به دست آمده مقابل بایرن مونیخ ناراحت است. 
طرفداری | بارسلونا در چارچوب هفته پنجم لیگ قهرمانان اروپا و در دیداری از قبل تشریفاتی بودن آن مشخص شده بود، مقابل بایرن مونیخ با نتیجه 3-0 شکست خورد. ژاوی، سرمربی بارسلونا در مصاحبه پس از بازی در مورد این شکست صحبت کرد. شرح مصاحبه ژاوی را در ادامه می خوانید: 
باید با واقعیت رو به رو شویم. گفته بودم که باید بزرگ شویم و ضربات سخت را تحمل کنیم. لازم است که به مسیر خودمان ادامه دهیم. بارسلونایی که امروز دیدید در سطح بایرن مونیخ نبود و توان رقابت کردن نداشت. این که پیش از آغاز بازی فهمیدیم شانسی برای پیروزی نداریم هم روز عملکردمان تاثیر زیادی گذاشت. 
ژاوی ادامه داد: 
با لیگ قهرمانان خداحافظی می کنیم، ضربه ای به ما وارد شده که برای مقابله با آن باید از خودمان انتقاد کنیم. هواداران از شکست پروژه ما صحبت می کنند و آنها را درک می کنم اما همه چیز را آنالیز کرده ایم. اشتباهاتی داشتیم اما در تعدادی از بازی های قبلی سزاوار نتیجه بهتری بودیم. بایرن مونیخ امروز از ما بهتر بود و شایستگی کسب این پیروزی را داشت.  
سرمربی بارسلونا افزود: 
تماشاگران امروز عالی بودند و از همان لحظه اول از ما حمایت کردند. حداقل کاری که می توانستیم انجام دهیم، این بود که در پایان بازی از آنها قدردانی کنیم. از حالا به فکر بازی روز شنبه (مقابل والنسیا) هستیم.  
اخبار داغ 

source

توسط varzeshikhabari