کاپیتان دوم پرسپولیس می‌گوید نبود هواداران مانند کابوسی بود که بعد از دو سال و بازگشت آن‌ها به ورزشگاه به پایان رسید.
به گزارش ایسنا، امید عالیشاه، هافبک و کاپیتان پرسپولیس در دیدار با صنعت نفت آبادان، درباره پیروزی یک بر صفر در این بازی و در حضور تماشاگران گفت: جدا از اینکه بازی چطور بود، می خواهم به هواداران تبریک بگویم. فوتبال بدون هواداران کابوس است. انگار دو سال خواب می دیدم. خوشحالم که هواداران با شادی به خانه رفتند. می توانستیم با گل های بیشتری بازی را تمام کنیم اما سه امتیاز مهم بود.
او درباره اشتباهات داوری در این دیدار از جمله سوختن گل سالم پرسپولیس و صحنه مشکوک برخورد ترابی و مدافع صنعت نفت گفت: من صحنه شوت مهدی عبدی را ندیدم که گل شد یا نه. کمک داور هم می‌گفت که توپ به طور کامل وارد دروازه نشد. امیدوارم هر چه زودتر VAR وارد ایران شود.
این بازیکن درباره اختلاف دو امتیازی این تیم با صدر جدول و بازگشت به روزهای اوج اظهار کرد: تازه اول فصل است. لیگ مانند یک ماراتن است. امیدوارم در پایان فصل در این ماراتن اول شویم.
عالیشاه در پاسخ به این که آیا چمن ورزشگاه آزادی همانند گذشته کیفیت لازم را دارد؟ گفت: چمن لغزنده شده و مانند گذشته نیست اما زیاد هم بد نبود.
پرسپولیس با شکست صنعت نفت آبادان و در حضور تماشاگران خود به دو امتیازی صدرجدول رسید و فاصله را کاهش و به سه هفته ناکامی خود در کسب پیروزی خاتمه داد.
انتهای پیام

source

توسط varzeshikhabari