اگرچه بدون شک گل گهر سیرجان و فولاد خوزستان حریفانی جدی‌تری برای آبی‌پوشان تهرانی به حساب می‌آیند ولی یک تیم دیگر نیز وجود دارد که اگر به مرحله نیمه‌نهایی برسد، خاطرات تلخی را برای استقلال زنده می‌کند.
پیروزی مقابل پرسپولیس قطعاً شرایط روانی و حتی فنی بهتری را برای استقلالی‌ها در ادامه رقابت‌های جام حذفی ایجاد می‌کند. حالا آنها منتظر برگزاری مراسم قرعه‌کشی هستند تا ببینند در مرحله نیمه نهایی باید به مصاف کدامیک از تیم‌های باقیمانده بروند.
اگرچه بدون شک گل‌گهر سیرجان و فولاد خوزستان حریفانی جدی‌تری برای آبی‌پوشان تهرانی به حساب می‌آیند ولی یک تیم دیگر نیز وجود دارد که اگر به مرحله نیمه نهایی برسد، خاطرات تلخی را برای استقلال زنده می‌کند. چهارمین تیم حاضر در مرحله نیمه نهایی از دل تقابل ملوان بندر انزلی با خیبر خرم آباد خارج می‌شود و اگر انزلی‌چی‌ها به این مهم دست پیدا کنند، آنگاه استقلال قطعاً به یاد ادوار گذشته جام حذفی خواهد افتاد. ملوان طی ۳۱ سال گذشته دومرتبه ضربات سختی را به استقلال تهران در جام حذفی وارد کرده است.
بار اول اسفند سال ۶۹ بود که نماینده گیلان توانست آبی‌پوشان پایتخت را در ورزشگاه آزادی شکست دهد و قهرمان جام حذفی شود. مرتبه دوم هم به بهار سال ۹۰ باز می‌گردد که ملوانی‌ها توانستند استقلال را از گردونه جام حذفی کنار بزنند و در فینال حاضر شوند. بدون شک اگر ملوان انزلی بتواند راهی مرحله نیمه نهایی شود، نه تنها برای استقلال بلکه برای سایر تیم‌ها هم حریف از پیش بازنده تلقی نخواهد شد. البته این را هم فراموش نکنید که استقلال به‌مراتب باتجربه‌تر از قبل شده و تحت هیچ شرایطی نمی‌خواهد کاپ جام حذفی را مانند سال گذشته از کف بدهد.
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرورزشی بوده و بازنشر مطالب صرفا با ذکر منبع مجاز است.
© 2020-2021 khabarvarzeshi.com. All Rights Reserved.

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.