Jump to navigation
کارلو آنچلوتی از بازگشت بازیکنان مصدوم تیمش غیر از کریم بنزما گفت
کارلو آنچلوتی از غیبت کریم بنزما برای مسابقه مقابل ژیرونا خبر داد.
طرفداری | روز یک‌شنبه ساعت 18:45 به وقت تهران تیم‌های رئال مادرید و ژیرونا در سانتیاگو برنابئو به مصاف هم می‌روند. نشست خبری کارلو آنچلوتی، سرمربی رئال مادرید پیش از این مسابقه را به نقل از مارکا می‌خوانید. 
وضعیت تیم خوب است و باانگیزه هستیم. پس از بازی با لایپزیش به دنبال کسب برد هستیم. تقریبا تمام بازیکنان ما برگشته‌اند. مودریچ، سبایوس، والورده و ماریانو در تمرینات حضور داشتند. هنوز کریم برنگشته است و کمی زود است. رودریگو دیشب کمی مشکل داشت و امروز تمرین نکرد اما فردا همراه تیم خواهد بود. جام جهانی نزدیک است اما بازیکنان درباره‌اش حرف نمی‌زنند و روی تیم متمرکز هستند. همه می‌خواهند بازی کنند و در دسترس هستند. تیم همیشه چهره واقعی خودش را نشان می‌دهد و هرگز تسلیم نمی‌شود. فکر می‌کنم در بازی‌های آینده ما تا جام جهانی، وضعیت مشابهی خواهیم داشت. 
قطعا والورده یکی از بهترین‌های دنیا است و کیفیتی عالی از خودش نشان داده است. دیدن چنین هافبک کاملی یکی از شگفتی‌های کل دنیای فوتبال است. 
فکر می‌کنم وقتی او از نیمکت وارد زمین می‌شود، می‌تواند موثرتر باشد چون در آن حالت می‌تواند توانایی‌هایش را بهتر نشان دهد. منظورم این نیست وقتی او از ابتدا بازی کند، نمایشش بدتر است بلکه تفاوت این‌جاست وقتی او فضای کم‌تری داشته باشد، عملکرد محدودتری هم خواهد داشت. در بازی‌هایی که فضا هست، او می‌تواند رقم‌زننده تفاوت باشد. در حال حاضر او پتانسیل کروس و مودریچ را ندارد اما آن‌ها نیز همیشه فیکس نخواهند بود. 
دیروز او تمرین کرد و راحت نبود. کریم مشکلی ندارد اما باید احساس بازیکن را هم در نظر گرفت. او هنوز صد درصد آماده نیست. 
به آن فکر نمی‌کنیم. ما علاقه‌مند به بازار زمستانی نیستیم.ما با همین ترکیب تا پایان فصل ادامه می‌دهیم و تغییری نخواهیم داشت. 
نمی‌دانم تاثیری روی ما خواهد داشت یا نه اما بارسلونا تا پایان فصل رقیب ما برای قهرمانی خواهد بود. در این باره کاملا مطمئنم. در طول فصل، لحظات خوب و بد وجود دارد و این عادی است اما مطمئنم بارسلونا تا پایان فصل برای قهرمانی لالیگا با ما خواهد جنگید. 
اخبار داغ 

source

توسط varzeshikhabari