زاهدان- ایرنا- وزیر ورزش و جوانان گفت: کارگروه ورزش سیستان و بلوچستان با هدف بررسی و پیگیری پروژه‌ها،نیازها و ظرفیت‌های ورزش این استان راه‌اندازی می‌شود.
به گزارش ایرنا سید حمید سجادی شامگاه پنجشنبه در آیین تجلیل از مدال آوران و قهرمانان ورزشی سیستان و بلوچستان اظهارداشت: در مجموع ۲۰ تیم ورزشی از سیستان و بلوچستان در لیگ های برتر کشور بوده که این اتفاق مهمی محسوب می شود.
وی با تاکید بر اینکه یکی از اتفاقات مهم در سیستان و بلوچستان ورزش‌های آبی، دریای و گردشگری است، تصریح کرد: بسیاری از رویدادهای دریایی زیبا را در این استان می‌توانیم داشته باشیم.
وزیر ورزش و جوانان گفت: یکی از اتفاقات مهم ورزش قهرمانی است که هم برای فرد و هم برای مردم دارای اهمیت و غرور آفرین است.
وی با اشاره به اینکه ورزش هدف نیست بلکه وسیله است، اظهارداشت: سکوی قهرمانی ما با باید به سکوی قهرمانی تبدیل شود.
سجادی تصریح کرد: ورزش کارکرد فرهنگی، اقتصادی و سیاسی دارد و مصادیقی هم داریم که چگونه سیاست را در ورزش دخالت دادند.
وی با اشاره به اینکه ورزش عامل پیشگیری از بیمار و عامل تفریح و نشاط در جامعه است افزود: ما باید مروج فرهنگ ورزش در جامعه باشیم در واقع نیت در ورزش قربه الی الله باشد.
وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه از طریق ورزش به اقتصاد و نام آوری کشور و غرور آفرینی ملی می‌توان کمک کرد گفت:با برنامه ریزی، فکر و تدبیر می توانیم از آنچه که در استان داریم در جهت شکوفایی ورزش استفاده کنیم.
نماینده مردم حوزه انتخابیه زابل در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم ضمن تشکر از ورزشکاران سیستان وبلوچستان اظهارداشت: کاش زمانی در استان فرا رسد که مسوولان و نمایندگان حرفی از محرومیت نزنند، محرومیتی که امروز با تلاش‌های مسوولان در نقاط مختلف کشور خاطر شده  اما برای مردم این استان هنوز آرزو است. 
محمد سرگزی با بیان اینکه امکانات ورزشی استان به اندازه یک منطقه در تهران نمی شود، افزود:  انتظار ما در دولت عدالت محور اتفاقات خوب در حوزه امکانات  و اماکن ورزشی است.   
وی تصریح کرد: اگر ۱۰ درصد امکانات شهر تهران به سیستان و بلوچستان اختصاص دهید قول می‌دهم هیچ سکویی خالی از فرزندان توانمند این استان نباشد.
گرگان- ایرنا – وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: برای شتاب بخشیدن به…
ساری – ایرنا – رئیس سازمان حفاظت محیط زیست روز جمعه با حضور در محل…
تهران- ایرنا- اداره‌کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد: با پایداری…
قم-ایرنا- به گزارش روز جمعه دانشگاه علوم پزشکی قم، وضعیت کرونایی استان…
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط varzeshikhabari