نشست کارگروه سیستم کمک داور ویدئویی ساعتی پیش با حضور 9 نفر در دفتر رئیس فدراسیون برگزار شد.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در این جلسه شهاب‌الدین عزیزی‌خادم رئیس فدراسیون فوتبال، حیدر بهاروند رئیس سازمان لیگ، حسن کامرانی‎فر سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال و هم‌چنین سهیل مهدی مسئول برگزاری مسابقات لیگ برتر، علیرضا فغانی (داور بین‌المللی)، حمیرا اسدی (مسئول روابط بین‌الملل فدراسیون)، احسان عزیزی‌خادم، فاطمه گلستانی‌نیا، امیدزاده، یوسفی، حسین شریفی (مدیر روابط عمومی) و مدیران حضور داشتند.
بنابرآنچه که در سایت فدراسیون فوتبال منتشر شده، عزیزی‌خادم مسئولیت عقد قرارداد و پروسه راه‌اندازی VAR در ایران را به این کارگروه واگذار کرده و اقدامات این کارگروه مورد تایید فدراسیون فوتبال خواهد بود؛ او از این کارگروه خواسته تا خدمات شرکت‌های داخلی و خارجی را بررسی و ارزیابی کنند، به گفته عزیزی‌خادم مسئله اصلی در این زمینه تحریم‌هاست و نه مشکل مالی.
هم‌چنین مقرر شد حتی اگر علیرضا فغانی در ایران حضور نداشته باشد، به صورت تصویری در جلسات کارگروه VAR حضور داشته باشد؛ از مصوبات این کارگروه استعلام از 15 شرکت مورد تایید فیفا بود که تمام تجهیزات مورد نیاز VAR در ایران را دارند.
حالا باید دید که چه زمانی موضوع VAR در ایران به بهره‌برداری خواهد رسید.
کارگروهی که VAR را در ایران راه می‌اندازد/عکسکارگروهی که VAR را در ایران راه می‌اندازد/عکسکارگروهی که VAR را در ایران راه می‌اندازد/عکسکارگروهی که VAR را در ایران راه می‌اندازد/عکس

256 251
گردشگری از جمله صنایعی است که بیشترین آسیب را از همه گیری کرونا در جهان و ایران متحمل شده است. برخی برآوردها نشان می دهد  بخش گردشگری ایران که بیش از ۹۰ درصد آن مردمی است، در طول ۱۸ماه گذشته حداقل ۳۰هزار میلیارد تومان زیان متحمل شده است. این زیان در حالی است که دولت روحانی در واکسیناسیون عمومی کرونا بسیار ضعیف عملکرده و عملا چشم انداز روشنی از چرخش دوباره ی گردشگری وجود ندارد.
مدیرعامل بانک مهر ایران خبر داد: در جلسه امروز مجمع عمومی عادی سالانه و فوق‌العاده بانک مهر ایران با حضور نمایندگان سهامداران مصوب شد ۱۰ درصد سود ۷۱۲۰ میلیارد ریالی این بانک در سال مالی منتهی به پایان اسفند سال ۱۳۹۹ به سهامداران پرداخت شود و مابقی آن به عنوان سود انباشتی در افزایش سرمایه چند مرحله‌ای بانک به کار گرفته شود.
تمامی حقوق این سایت برای خبرآنلاین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 khabaronline News Agancy, All rights reserved

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.