شما می توانید از اینستاگرام در رایانه شخصی استفاده کنید و به سادگی به وبسایت اینستاگرام در instagram.com دسترسی داشته باشید و با استفاده از شماره تلفن، نام کاربری، ایمیل یا حساب فیس بوک خود وارد شوید. در نسخه وب اینستاگرام، می‌ توانید پست ها و استوری های دیگران را بررسی کنید، به پیام‌ های مستقیم (DMs) پاسخ دهید، نوتیفیکیشن خود را مشاهده کنید، عکس‌ ها و ویدئو ها را درصفحه خود پست کنید.
در وبسایت اینستاگرام شما می ­توانید همچون نسخه موبایل این اپلیکیشن، کار ­های زیادی بکنید. مثلا شما می ­توانید:
شما این امکان را دارید که هم در ویندوز و هم در سیستم عامل مک با استفاده از مرورگر مورد علاقه خود به وبسایت اینستاگرام بروید و تمام کار هایی که در اپلیکیشن اینستاگرام انجام می دهید را انجام دهید. ما در این مقاله به بررسی نحوه ورود به اینستاگرام در دو مرورگر Chrome وSafari  می­ پردازیم.
برای ارسال پست در اینستاگرام نیازی به دسترسی به نسخه وب اینستاگرام ندارید. اگر به نظر شما نسخه وب برای کار های روزمره شما مناسب نیست، به خصوص اگر مدیر رسانه های اجتماعی هستید، می توانید از یک سرویس شخص ثالث به جای وبسایت اینستاگرام استفاده کنید که نرم افزار زمان بندی رسانه های اجتماعی را ارائه می دهد.
ابزار مدیریت رسانه ‌های اجتماعی HubSpot یکی از بهترین گزینه ‌هایی است که می ‌توانید برای برنامه‌ریزی پست‌ های اینستاگرام از دسکتاپ خود استفاده کنید، بدون نیاز به دسترسی به برنامه یا وبسایت اینستاگرام.
مزیت بزرگ استفاده از این روش این است که می توانید پست ها را از قبل برنامه ریزی کنید. لازم نیست هر بار که می ­خواهید رسانه جدیدی به پروفایل خود اضافه کنید به اینستاگرام دسترسی داشته باشید.
اگر این کار را به طور منظم برای شغل خود انجام می ­دهید، ممکن است ارزش داشته باشد که تمام ابزار های آنالیز رسانه های اجتماعی را که در اختیار دارید بررسی کنید تا بهترین مورد را برای نیاز های کسب و کار خود انتخاب کنید.
 
در این مقاله سعی ما بر این بود که درباره وبسایت اینستاگرام را به طور کامل و کاربردی برای شما توضیح دهیم تا بتوانید به راحتی از آن استفاده کنید. شما در این مقاله آموختید که چگونه می ­توانید به جای استفاده از اپلیکیشن اینستاگرام به سراغ نسخه وب اینستاگرام بروید و از تمام امکاناتش استفاده کنید و تفاوتی ندارد که می­ خواهید از سیستم عامل ویندوز استفاده کنید یا از سیستم عامل مک، شما درهرصورت به راحتی می ­توانید از نسخه وب اینستاگرام استفاده کنید.


info@bizzone.ir آدرس ایمیل
02191004425
تیم تخصصی بیزون متشکل از افرادی است که دقیقا متناسب با اهداف شما دیجیتال مارکتینگ کسب و کارتان را به عهده می گیرد. مهم نیست کجای مسیر قرار دارید، همیشه راهی برای پیشرفت هست.
تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به گروه دیجیتال مارکتینگ بیزون می باشد.

source

توسط varzeshikhabari