تهران- ایرنا- سرپرست معاونت ورزش زنان وزارت ورزش و جوانان گفت: در ورزش هرچه سرمایه‌گذاری کنیم یک پس‌انداز است.
به گزارش ایرنا؛ مریم کاظمی‌پور این اظهارات را روز چهارشنبه در بازدید از اردوی تیم ملی تیراندازی مطرح کرد و درباره احتمال اعزام ۲ رشته تیمی و توپی در بخش  زنان به بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲ هانگژو گفت: دنبال افزایش سهمیه زنان در رشته‌های توپی برای بازی‌های آسیایی هستیم. جلسات تخصصی آغاز شده و در همه جلسات از فدراسیون‌ها دعوت می‌کنیم و ظرفیت‌ها، فاصله با رقبا، شرایط تیمی و امکانات فدراسیون و وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک را رصد می‌کنیم تا ببینیم چه تیم‌هایی از رشته‌های توپی نامزد اعزام هستند.  
وی افزود: همه تیم‌ها را با نگاه عدالت محور زیر نظر داریم تا با مساعدت‌های کمیته المپیک این اتفاق بیفتد و تیم‌های بانوان در رشته‌های توپی اعزام شوند.
سرپرست معاونت ورزن زنان درباره شرایط رشته تیراندازی و شانس افزایش تعداد سهمیه‌های این رشته در المپیک پاریس، توضیح داد: تیراندازی از لحاظ نیرو و منابع انسانی جزو رشته‌هایی است که در تمام سطوح فعال و لیگ و مسابقات خوبی دارد و می‌توانیم تعداد سهمیه‌ها را افزایش دهیم. چیزی کم نداریم اما نیاز به امکانات و تجهیزات داریم. امیدوارم به هدف اصلی خود کسب تمام سهمیه‌ها در رشته تیراندازی برسیم.
در این بازدید جواد فروغی تیراندازی طلایی المپیک توکیو در معرفی از حسین باقری مربی تیم ملی تفنگ گفت: لازلو همیشه از باقری تعریف می‌کرد و می‌گفت تا زمانی که او هست چه نیازی به مربی خارجی دارید.
تهران- ایرنا- «جرارد پیکه» در آستانه دیدار حساس بارسلونا برابر بایرن…
تهران- ایرنا- تیم ملی هندبال زنان ایران جزو ۱۰ تیم نخست رقابت‌های…
تهران- ایرنا- سرپرست معاونت ورزش زنان وزارت ورزش و جوانان گفت: در…
تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت:‌ پس از پنج تساوی…
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط varzeshikhabari