تهران- ایرنا- سرپرست معاونت ورزش زنان، گفت: زهرا نعمتی و ساره جوانمردی می‌توانند به عنوان الگو مدنظر جوانان قرار داشته باشند.
به گزارش ایرنا، مریم کاظمی‌پور سرپرست معاونت ورزش زنان درخصوص دیدارهای جداگانه با زهرا نعمتی و ساره جوانمردی، اظهار داشت: این دیدارها در راستای فرمایشات رهبر معظم انقلاب در دیداری که با قهرمانان و مدال آوران داشتند ‌و به منظور توجه و تمرکز بر مسائل مرتبط با آنها برنامه ریزی شده است.
وی افزود: نعمتی و جوانمردی دو ورزشکار پرافتخار کشورمان هستند که در سه دوره پیاپی بازی‌های پارالمپیک، افتخارات قابل توجهی را به ارمغان آوردند و به عنوان ورزشکاران شاخص در جهان مطرح هستند.
سرپرست معاونت ورزش زنان همچنین، گفت: این ۲ ورزشکار به نام کشورمان در رویدادهای معتبر جهانی و آسیایی نیز بارها برای ورزش کشورافتخار آفرین بودند وتوانمندی‌های فنی و تخصصی همچنین نیروی عزم و اراده جدی آنها قابل ستایش است. زهرا نعمتی و ساره جوانمردی می توانند به عنوان الگو مدنظر جوانان قرار داشته باشند.
کاظمی‌پور خاطرنشان کرد: در نشست‌های جداگانه درباره برنامه‌های آینده آنها صحبت کردیم ، وزارت ورزش و جوانان از قهرمانان خود با محوریت فدراسیون ها حمایت و پشتیبانی خواهد کرد. در این بین زهرا نعمتی و ساره جوانمردی هم با توجه به اهمیت مسابقاتی که پیش رو خواهند داشت، همچنان مورد توجه و حمایت خواهند بود.
تهران- ایرنا- رییس کمیته ملی المپیک در مراسم بدرقه تیم ملی هندبال زنان برای حضور در مسابقات…
تهران- ایرنا- وزیر ورزش و جوانان گفت: زنان هندبال ایران با درخشش در مسابقات جهانی اسپانیا و…
تهران- ایرنا- سرپرست معاونت ورزش بانوان وزیر ورزش و جوانان در خصوص نامه شاهزاده اردن برای اعتراض…
تهران- ایرنا- تیم فوتبال پورتو پرتغال توانست با برتری برایر پورتیموننزه…
تهران- ایرنا- تیم ملی هندبال زنان ایران نخستین بازی خود را در رقابت‌های…
تهران- ایرنا- در دوازدهمین روز از آذر ماه سال ۱۴۰۰ با بسته ورزشی ایرنا…
تهران- ایرنا- امین احمدیان تنها نماینده تنیس روی میز ایران قهرمان…
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط varzeshikhabari