تهران- ایرنا- دبیرکل فدراسیون فوتبال گفت: از دوستان وزارت بهداشت می‌خواهیم که نسبت به صدور مجوز ورود تماشاگران اقدام کنند. همه می‌دانیم اکنون وقت آن است که تماشاگران در استادیوم‌ها حضور داشته باشند.
به گزارش ایرنا، حسن کامرانی‌فر در گفت‌وگویی رادیویی با برنامه تهران‌ورزشی درباره واگذاری تبلیغات محیطی به باشگاه‌ها، اظهار داشت: این اتفاق با تصمیم رییس فدراسیون فوتبال بررسی شد و فدراسیون فوتبال به این نتیجه رسید که هر شرایطی که برای فوتبال بهتر باشد و باشگاه‌ها در شرایط بهتری قرار بگیرند و درآمدزا باشند، مهیا شود. فدراسیون فوتبال هم در کنار باشگاه‌هاست و به آنها کمک می‌کند که در بحث تبلیغات خودشان ورود پیدا کنند. یکی از سیاست‌های فدراسیون فوتبال برون‌سپاری است و اینکه کمتر در این موضوعات ورود پیدا کند. با توجه به اینکه باشگاه‌ها تمایل نشان دادند و می‌توانند تبلیغات محیطی را برنامه‌ریزی کنند برای قسمتی از درآمدهای‌شان فدراسیون هم کمک می‌کند تا به این درآمدها برسند.
وی درباره ورود VAR به فوتبال ایران خاطر نشان کرد: ما بعد از اینکه یک شرکتی را آوردیم تا VAR را برای بازی‌ تیم ملی داشته باشیم، چند روز قبل یک فراخوانی مجدد در سایت فدراسیون زدیم و از کسانی که نمایندگی دارند و در این مدت توانسته‌اند نمایندگی‌شان را تجهیز کنند خواسته‌ایم تا این فرایند را شروع کنیم و هرچه سریع‌تر به VAR برسیم. فدراسیون فوتبال به‌عنوان مسوول فوتبال کشور در حال تلاش است تا تجهیزات VAR را به کار بگیریم. نامه‌هایی را به فیفا زده‌ایم تا بحث آموزش داوران را شروع کنیم و بتوانیم با یک شرکت طرف حساب فیفا کار کنیم و همین طور یک نمایندگی در کشور هم خدمات بعد از آن را انجام دهد. امیدواریم که این اتفاق زودتر رخ بدهد. در حال تلاش هستیم تا یک شرکت مربوط به فیفا را به‌عنوان پایه کار قرار دهیم و تمام ورزشگاه‌ها را تجهیز کنیم.
دبیرکل فدراسیون فوتبال درباره تشکیل کارگروه جهت حضور جیانی اینفانتینو در ایران بیان داشت: بله، یک کارگروه تشکیل داده‌ایم. چندین جلسه برگزار کرده‌ایم و در حال برنامه‌ریزی هستیم. ما مدل فیفا را می‌دانیم و برای حضور اینفانتینو و تیم همراهش در ایران در حال برنامه‌ریزی هستیم تا برنامه‌های مدنظر فیفا و AFC را به نمایش بگذاریم و کار را پیش می‌بریم. مطمئناً یک میزبانی خوب در بازی با عراق را در پیش خواهیم داشت و برنامه‌ریزی می‌کنیم تا جشن صعود را هم برگزار کنیم و یک میزبانی خوب هم از رییس فیفا و تیم همراه داشته باشیم.
وی درباره حضور تماشاگران در هفته نهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران تصریح کرد: در بحث حضور تماشاگران در ورزشگاه‌ها، فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ نظرشان این است که هرچه زودتر تماشاگران به ورزشگاه‌ها بیایند، اما یکسری قسمت‌های دیگر مثل وزارت بهداشت باید مصوبه و تأییدیه به فدراسیون فوتبال بدهند. جلساتی گذاشته‌ایم و از دوستان خواستیم تا مجوز حضور یک سوم ظرفیت استادیوم‌ها را صادر کنند. در حال تلاش هستیم و همین جا هم از دوستان وزارت بهداشت می‌خواهیم که نسبت به مجوز ورود تماشاگران اقدام کنند. همه ما می‌دانیم که الان وقت آن است که تماشاگران در استادیوم‌ها حضور داشته باشند و کاری است که باید انجام شود.
کامرانفی‌فر درباره حضور زنان در ورزشگاه با حضور رییس فیفا گفت: جدا از اتفاقات خوبی که در زمان حضور اینفانتینو در ایران می‌افتد، ۲ موضوع خیلی مهم است. بحث اول حضور تماشاگران و زنان در ورزشگاه است و بحث دوم هم اساسنامه‌ فدراسیون فوتبال است که باید آن را هم نهایی کرده باشیم. فیفا روی این ۲ موضوع تأکید دارد و امیدوارم تا زمان حضور رییس فیفا مشکلات مربوط به آنها را حل کنیم. من مطمئنم با نگاه خوبی که در مجلس شورای اسلامی در مورد فوتبال و ورزش وجود دارد، این اتفاق خواهد افتاد و ان‌شاءالله با نگاه خوبی که وجود دارد بحث حضور زنان هم حل خواهد شد.
تهران- ایرنا – دبیرکل فدراسیون فوتبال گفت: من نامه‌ای از ریاست جمهوری دیدم که در آن تاکید شده…
تهران- ایرنا- طی حکمی از سوی دبیرکل فدراسیون فوتبال، «رضا سخندان»‌ به‌عنوان سرپرست دپارتمان…
تهران- ایرنا- نشریه معتبر «مارکا» اسپانیا با انتشار عکسی از «فاطمه…
تهران- ایرنا- دفاع راست تیم فوتبال فلامیگو برزیل در جریان یک حادثه…
تهران- ایرنا- «احمدرضا براتی» عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال از ریاست…
تهران- ایرنا- فدراسیون جهانی هندبال در گزارشی به تمجید از عملکرد تیم…
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط varzeshikhabari